У Кропивницькому назвали імена переможців конкурсу "Мейтусівські читання" (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 400

В рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики «Класик-проект», присвяченого Юлію Мейтусу, що проходив із 24 по 30 січня 2017 року у Кропивницькому, відбувся Всеукраїнський конкурс – огляд дослідників музичного мистецтва «Мейтусівські читання» .

 

491 1200x800 2


Як повідомили на сайті міськради, вже відомі імена його переможців.

І вікова категорія «Перші кроки в музичній розвідці»

Лауреат І ступеню

Черненко Софія – учениця 3 класу скрипки музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.)

Лауреат ІІ ступеню

Бондарчук Андрій – учень 3 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Локарєва Ю.В.)

Бурлакова Аріна - учениця 4 класу флейти музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса м.Кропивницького (викладач Приданчук О.М.);

Лауреат ІІІ ступеню

Сорокіна Олександра – учениця 1 класу фортепіано Вільшанської ДШМ

(викладач Швець І.Л.)

Кочерженко Владислава – учениця 5 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.)

ІІ вікова категорія «Юніори музикознавства»

ГРАН-ПРІ

Бакликова Наталія -учениця 7 класу фортепіано музичної школи №3

м.Кропивницького (викладач Лях А.Ю.);

Лауреат І ступеню

Солонченко Михайло – учень 6 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза (викладач Полячок О.І.);

Панова Аліна – учениця 7 класу фортепіано музичної школи №3

м.Кропивницького (викладач Лях А.Ю.);

Лауреат ІІ ступеню

Василенко Софія - учениця 6 класу фортепіано Запорізької музичної школи №2

(викладач Колганова І.О.);

Катаєв Даніїл – учень 8 класу акордеона Запорізької музичної школи №2

(викладач Колганова І.О.);

Місько Катерина – учениця 6 класу скрипки музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.);

Бєлік Марія - учениця 8 класу фортепіано музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького (викладач Долгіх М.В.) ;

Соловйова Тетяна –учениця 7 класу гітари музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса м.Кропивницького (викладач Ткаченко Л.О.).

Бородіна Яна –учениця 8 класу фортепіано музичної школи №4 м.Кропивницького (викладач Панкова Л.Ф.);

Спіріна Марія - учениця 7 класу фортепіано Світловодської ДМШ (викладач Явдій Н.Є.);

Травкіна Мар»яна – учениця 7 класу фортепіано Новоукраїнської музичної школи (викладач Галка Л.П.);

Лауреат ІІІ ступеню

Мечкалова Софія – учениця 8 класу фортепіано музичної школи №2 ім.Ю.С.Мейтуса м.Кропивницького (викладач Приданчук О.М.) ;

Богачук Олег –учень 7 класу фортепіано музичної школи №4

м.Кропивницького ( викладач Муравцов В.В.);

Травіна Софія –учениця 8 класу фортепіано дитячої школи мистецтв

м.Кропивницького (викладач Капітоненко О.В.);

Вільченко Анастасія –учениця 6 класу фортепіано Світловодської ДШМ

(викладач Татаренко О.М.);

Дорогань Ірина - учениця 6 хорового класу Маловисківської ДШМ

(викладач Тараненко Н.М.);

ІІІ вікова категорія «Молоді дослідники»

ГРАН-ПРІ

Ханіс Надія - студентка ІУ курсу Кіровоградського музичного училища (керівник проекту Долгіх М.В.);

Лауреат І ступеню

Сидорак Марія - студентка ІІ курсу Кіровоградського музичного училища

(керівник проекту Долгіх М.В.);

Лауреат ІІ ступеню

Романчук Яна- студентка ІІ курсу Кіровоградського музичного училища

(керівник проекту Долгіх М.В.);

Савін Світлана- студентка ІУ курсу відділу «Музичне мистецтво»

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Григорцевич Н.П.);

Лауреат ІІІ ступеню

Франчук Марія -студентка ІІІ курсу відділу «Музичне мистецтво»

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Зеленянська Л.М.);

Адамчук Наталія - студентка ІУ курсу відділу «Музичне мистецтво»

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Зеленянська Л.М.);

Білан Віталій – студент ІУ курсу відділу «Музичне мистецтво»

Бердичівського педагогічного коледжу (керівник проекту Зеленянська Л.М.);

Спеціальні призи :

Приз журі-

Викладачам

Долгіх Марина Василівна- Кіровоградське музичне училище

Лях Анна Юріївна – музична школа №3 м.Кропивницького

Традиційний приз «Надія» від Народного меморіального музею Юлія Мейтуса –

за дослідження творчості Ю.С.Мейтуса

Бондарчук Андрій - музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза

Місько Катерина –музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза

Солонченко Михайло - музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза

Спеціальний приз Кіровоградського музичного училища

Спіріна Марія - Світловодська ДМШ

Панова Аліна – музична школа №3 м.Кропивницького

Бакликова Наталія - музична школа №3 м.Кропивницького

Кочерженко Владислава – музична школа №1 ім.Г.Г.Нейгауза м.Кропивницького

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити