Культура

У Кропивницькому пропонують реставрувати пам'ятник "Пантери" (ФОТО)

. 14200

У рамках проектів поданих на конкурс щодо фінансування за рахунок "Громадського бюджету" є пропозиція щодо відновлення пам'ятника "Пантери" у Кропивницькому.

 

На думку авторів проект для реалізації задуманої реконструкції ( ідея на фото вище - ред.) необхідно 770 тисяч гривень. Аби на проект виділили кошти треба підтримати його в інтернет-голосуванні на сайті міськради.

Нагадаємо, скульптурна група «Пантери» була встановлена ​​в 1987 році між кінотеатром «Зоряний», дитячою міською поліклінікою №1, Кібернітичним коледжем і Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм.
Пам'ятник виконаний із залізобетону. Скульптор - Григорій Савченко, архітектор - І. Мединський

Пам'ятник являв собою скульптурну групу сімейства котячих: тато Пантера самотньо і гордо стоїть на висоті охороняє свою сім'ю, внизу мама Пантера вляглася, навколо неї грайливо грають три дитинчати. Композицію прикрашав водоспад і система русел з містками. Створені скульптури несли в собі ідею щасливої ​​родини, щасливих і здорових дітей, саме тому вони і були встановлені біля дитячої поліклініки.

Це було одне з улюблених місць відпочинку молоді та родин з дітьми.

В 2010 році скульптура мами-пантери була сплюндрована вандалами. Щоб зберегти скульптури дитинчат, їх перемістили в дитячу поліклініку, на той час збереглося тільки двоє з трьох.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама