Культура

Створимо "Квартирник" разом!

. 1429

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Створимо "Квартирник" разом!Уже за кілька місяців група "Квартирник у Кіровограді" святкуватиме два рочки із дня свого народження. За цей час ми дуже виросли. Навіть за останній 2011 рік у нас чимало новин: чехи, поляки, а також дві команди з кращих молодих українських проектів: Zapaska й  Echo Gardens, які готуються до приїзду.

Сформований щільний графік вимагає багато уваги. Для когось із вас це стане новиною, але ось уже два роки я живу і працюю в Києві, тому приїзди в рамках концертів займають чимало часу. Зараз все гострішою стає проблема формування якоїсь команди, творчої групи, яка займатиметься цим напрямком. На даний момент нам потрібні грамотні, комунікабельні люди, готові діяти, а найголовніше - підтримувати вже закладені традиції й навіть відродити деякі з них.

Робота чекає складна, а найголовніше - страшенно цікава. Крім того, без моєї уваги цей проект ніколи не залишиться. Усі, хто хоче займатися проектом, пишіть мені на електронну пошту, буду радий поспілкуватися з кожним охочим. Є багато ідей, нам потрібні люди, які здатні їх реалізувати!

Dmitry Chertousov( d.chertousov@gmail.com)

Поширюйте

Коментуйте


Реклама