Культура

"Sex Stand Up" у Кропивницькому: відверта розповідь київської комедіантки (ФОТО)

. 4460

Учора, 13 липня, у Кропивницькому відбувся провокативний вечір стендапу  київської комедіантки Насті Дєрскої під назвою «Sex Stand Up».

Перед безпосереднім виступом головної героїні вечора, був своєрідний розігрів: Сергій Липко, теж київський комік, підготовлював публіку до сприйняття матеріалу на «заборонені» теми.

Варто зазначити, що обидва виступаючі є переможцями народного шоу «Розсміши коміка».

Дівчина, яка досить часто виступає у столиці, привезла до Кропивницького свій перший в житті сольний виступ.

«Це був найдовший стендап у моєму житті. Вражання, мабуть хороші залишилися. Я ще не усвідомила. Сольний виступ в рази складніший, ніж виступати у програмі з кількома коміками. Тому що коли тривалість твого монологу 10-15 хвилин – все динамічно проходить, жарт за жартом, ти йдеш зі сцени заряджений емоціями. А сьогодні – все не так. Але це гарний досвід, ти можеш сказати все, що ти думаєш, не втискуючи в короткий хронометраж. Публіка Кропивницького інакша, ніж у Києві. Столичний глядач звик бурхливо реагувати на все, аплодувати. Хоча, для формату сольника це втомлююче. Але порівнювати складно: адже я не можу сказати, як би київські глядачі реагували на виступ тривалістю годину», - розповіла Анастасія.

Олександра Крикун, резидент кропивницького стендап-клубу «Krop Club» поділилася з «Гречкою» емоціями від побаченого та почутого: «Враження неймовірні, вперше в нашому місті відбувся такий відвертий захід. Стендапи проходили доволі часто, інколи проминали подібні теми, але тут годину можна було послухати цілу історію, можна навіть сказати сповідь, яка була близька кожному. Люди недовго соромилися і швидко стали вливатися в цю атмосферу».

Фото: Ярослав Ярошевський.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама