Культура

Визначені лауреати премії ім. О.О.Осмьоркіна

. 1328

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [Визначені лауреати премії ім. О.О.Осмьоркіна]14 грудня в приміщенні художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна відбудеться вручення обласної премїї в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна 2011 року.

Зараз виставка претендентів триває в музеї.

Як завжди, основна боротьба розгорталася у номінації „національна традиція”. На її здобуття претендували три митці: художниця Любов Кир’янова, скульптор-медальєр В’ячеслав Попов та живописець Степан Ніколенко.

В номінації „новітні спрямування” Кіровоградська обласна організація Національної Спілки художників України висунула кандидатуру Федора Лагна.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info [Визначені лауреати премії ім. О.О.Осмьоркіна]

В номінації «мистецтвознавство та історія мистецтв» було дві кандидатури- викладача-методиста Кіровоградського музичного училища, журналіста газети “Ведомости-плюс” Людмилу Іванівну Френчко та кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри хореографічних дисциплін, образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка Олену Іванівну Кириченко.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info [Визначені лауреати премії ім. О.О.Осмьоркіна]

На минулому тижні поважне журі сказало своє останнє слово у виборі лауреатів. У напруженій боротьбі перемогу здобули у номінації :

- „національна традиція” - Кир'янова Любов Григорівна; -„новітні спрямування" - Лагно Федір Федорович; -"мистецтвознавство та історія мистецтв" - Кириченко Олена Іванівна.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info [Визначені лауреати премії ім. О.О.Осмьоркіна]

Щиро вітаємо переможців!

Всі претенденти на премію є своєрідними, неординарними творчими особистостями, які мають за своїми плечами значний мистецький досвід. Тож, завітайте до художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна і залишіть свої враження про творчість сучасних художників Кіровоградщини!

Чапран Ангеліна

Поширюйте

Коментуйте


Реклама