Культура

"Погляд" з усіх куточків України

 Автор: Віталій. 1388

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "Погляд" з усіх куточків України

9 грудня в обласній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського відбулося свято фотомистецтва "Погляд 2011". Вже традиційно організаторами виставки виступили обласна організація Національної спілки фотохудожників України, фотоклуб "Колаж", Міжрегіональне творче об’єднання фотомитців та обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського

Стіни культурного закладу навряд чи пригадують таку велику кількість робіт майже з усіх куточків України: від Севастополя до Чернігова, від Луганська до Львова. А найголовніше – на відкриття завітали самі фотохудожники ледь не з усіх регіонів країни.

Окрім широкої географії фотографій,цікавим було те, що на виставці представлені роботи, виконані в різноманітній техніках, стилях та жанрах. А поєднання робіт аматорів та майстрів камери дає змогу початківцям оцінити свій рівень та набути досвіду.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info "Погляд" з усіх куточків України

Відвідувачам виставки лишалося лишень дивуватися та захоплюватись різнобарв’ям та виразністю кожної з фоторобіт.

Присутність на невеличкому виставковому майданчику чималої кількості колег по цеху створювало теплу і дружню атмосферу всього заходу.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info "Погляд" з усіх куточків України

На відкритті фотовиставки ведуча дала змогу виступити чи не кожному бажаючому фотохудожнику. Митці обмінювалися привітаннями та подарунками.

Серед них і голова Національної спілки фотохудожників України Микола Іващенко. Поміж іншого керівник фотохудожників відзначив високий організаційний рівень кіровоградських фотовиставок і стрімке зростання рівня самих фотохудожників: "Відтепер Кіровоградщина з’явилася на мапі для всіх фотохудожників України"

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info "Погляд" з усіх куточків України

Виставка діятиме ще протягом місяця, тож кожен кіровоградець зможе зазирнути на свято "Погляду" та знайти й собі фотороботи до душі.

Ірина Коцюбенко Фото: Вітольд Лунтовський

Поширюйте

Коментуйте