Культура

Найгарніші дівчата - в Кіровограді!

. 2451

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Найгарніші дівчата - в Кіровограді!

6 грудня в Києві відбувся IX Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів», який сприяє розвитку дитячих здібностей, привертає увагу суспільства та допомагає розкрити творчий потенціал молоді. Фестиваль проходив за ініціативи Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття». Журі фестивалю очолювали народні артисти України  Олександр Злотник, Олексій Богданович та Президент Міжнародної громадської організації «Жінка ІІІ тисячоліття» Лідія Лісімова, членами журі були також хореограф Олександр Лещенко, відомий дизайнер одягу Айна Гассе, московський продюсер Володимир Ільїн, Президент Міжнародного фестивалю “Art-Fashion” Тетяна Праскова.

У фестивалі взяли участь обдаровані діти з України, Росії, Білорусі, Латвії, Молдови, Вірменії та Франції. Учасники Фестивалю продемонстрували свої таланти у вокалі , в танцях, шоу краси. Кіровоградську область представляли вихованці Імідж-центу«Ольга» , які гідно продемонстрували свої навики та здібності, та отримали такі нагороди :

Дар’я Духовна- II премія у номінації “Вокал” Олександра Рижко - І премія у номінації “Юний дизайнер” Театр мод “Ольга”- І премія у номінації “Театри мод”, Хархута Марія – “II- віце Юна міс Світу 2011” Хархута Катерина - “ Юна міс Європи 2011” Кролевець Вікторія – Переможниця конкурсу краси, отримала титул “Юна міс Світу 2011”

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Найгарніші дівчата - в Кіровограді!

Вітаємо також маленьку кіровоградку Ангеліну Колінько, що посіла 4те місце та отримала титул "Перлина Донбасу" у Міжнародному конкурсі "Красуня Донбасу", який відбувся 11 грудня у місті Донецьк.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама