Культура

Польські школярі майстрували Різдвяного янгола в Кіровограді

. 1897

Делегація школярів з Нижньосілезького воєводства Республіки Польща, переможці конкурсу «Що я знаю про Україну/Кіровоградщину» в рамках партнерської співпраці між Кіровоградською областю та Нижньосілезьким воєводством відвідали Кіровоградський обласний художній музей та відділ музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» .

Гості мали можливість переглянути експозиції (зокрема і «Польща») та прослухали тематичну екскурсію у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського, а також ознайомитися з експозиційними залами Кіровоградського обласного художнього музею.

Також гості з Польші взяли участь у тематичній інтерактивній програмі присвяченій святу «Святої Катерини»: ознайомилися з репродукціями канонічних та народних ікон на честь Святої Великомучениці Катерини, репродукціями світських картин Альбрехта Альтдорфера «Мучеництво святої Катерини Олександрійської», Корреджо «Містичні заручини святої Катерини Олександрійської», Рафаеля «Св.Катерина Олександрійська», Караваджо «Св. Катерина Олександрійська».

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Польські школярі майстрували Різдвяного янгола в Кіровограді

А ще дізналися про найдавнішу церкву Св. Катерини у Гданську (Польша) засновану у 1227 році, з давніми традиціями вшанування великомучениці на українських теренах.

 

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Польські школярі майстрували Різдвяного янгола в Кіровограді

На завершення Польські школярі взяли участь в майстер-класі та долучилися до виготовлення фігурок Різдвяного янгола, які згодом кожен учасник дійства залишив собі на згадку про відвідування музею.

Олена Степанок – завідуюча відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею

Поширюйте

Коментуйте


Реклама