файно

Культура

У Кропивницькому відкрився новий сезон дитячої філармонії (ФОТО)

. 2841

Сьогодні, 11 жовтня, у Кропивницькому, в обласній філармонії відбувся святковий концерт, присвячений відкриттю 27-го сезону дитячої філармонії.

 

Концерт відбувся в рамках мистецького проекту «Відкриваємо нові таланти» у рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв-дітям».

 «Саме в 2016-2017 році в обласному районі, в чотирьох містах Кіровоградщини проводився відбірковий тур кращих дітей, які брали участь у відбірковому турі проекту. Всього подало заявки 111 колективів, більше тисячі дітей-учасників. І перемогли лише 11 районів і 4 міста. Я думаю, що такі зірочки, які народжують в сільській місцевості, в області, у нас в місті, треба підтримувати, адже саме вони в подальшому будуть прославляти нашу державу», - розповіла заступниця директора Кіровоградської обласної філармонії по роботі з дітьми Ірина Полонська.

Загалом, виступали кращі 20 колективів області з 11 районів: Маловисківського, Долинського, Онуфріївського, Знамэянського, Новоукраїнського, Новоархангельського, Гайворонського, Бобринецького, Олександрійcького, Компаніївського, Кіровоградського районів та м.Олександрія, м.Кропивницький, м.Світловодськ і м.Знам'янка. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама