Культура

Знайомтеся: Тетяна Ткаченко - переможець конкурсу від "Гречки"

. 1896

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Знайомтесь: Тетяна Ткаченко - переможець конкурсу від "Гречки"

А чи знаєте ви, що святий Миколай 19 грудня не оминає своєю увагою і дорослих? У цей казковий день він поклав під подушку «солоденьку» книжку про футбол, і кому б ви думали – жінці!

Як ви пам’ятаєте, «Гречка» близько місяця тому оголосила про проведення розіграшу серед підписників. Претендентів набралося аж 118! Розіграш мав відбутися, як і планувалося, напередодні Дня святого Миколая. Чим ближче до свята, тим нестерпнішим було очікування серед читачів. Книжка ж, заявлена призом, дуже хороша, та ще й на таку цікаву для багатьох тематику –«Письменники про футбол» від Сергія Жадана.

Коли з лототрону дістали номерок, ще ніхто не знав ім’я переможця. А коли дізналися, то всі були приємно здивовані – книгу виграла Тетяна Ткаченко з міста Кіровограда, яка до того ж виявилася директором обласного художнього музею. Колективом «Гречки» було вирішено зустрітися з переможцем, розпитати про враження і, власне, урочисто вручити приз.

 

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Знайомтесь: Тетяна Ткаченко - переможець конкурсу від "Гречки"

Пані Тетяно, розкажіть нам про свої відчуття після того, як Ви дізналися про виграш?
Спочатку я подумала, що це якийсь жарт. Потім, коли побачила привітання від Євгена Манженка (фронтмена гурту «Веселі Біоритми», ведучого телепрограми «Ранкова кава» -авт.) в соціальній мережі, навіть промайнула думка, що результат могли «підтасувати». Я ж ніколи нічого не вигравала! Але , звичайно, для мене це дуже приємна несподіванка.
А чи любите Ви футбол?
З дитинства була оточена хлопчаками. Мої старші брати (і рідний, і двоюрідний), а також тато дуже люблять футбол, тому я позитивно ставлюся до цієї гри, також знаю добре склад київського «Динамо». Це, до речі, моя улюблена команда.
Коли ж востаннє були на матчі?
Востаннє була на футболі, на жаль, не в нашій державі (оскільки тут, в Україні, навіть вихідного не можу собі дозволити). А ось влітку, у відпустці, була в друзів у Бельгії, там якраз відвідала гру.

 

 Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Знайомтесь: Тетяна Ткаченко - переможець конкурсу від "Гречки"

То ми вгадали із книжкою?

Так, я досить багато читаю. Крім того, мені подобається те, як пише Сергій Жадан. Нещодавно читала укладену ним антологію. Чим цікавий для мене Жадан? Насамперед тим, що він рекламує не лише себе, а й укладає збірки кращих творів українських авторів.

А про цю книгу Ви щось чули?
Я про неї дізналася з новин, але в руках не тримала. А коли сьогодні повідомила дочці про те, що ми виграли, то вона просто верещала від радості. Дуже приємно було на душі.
Може, Ви ще й на Євро-2012 збираєтеся?
Навряд чи (усміхається). Навіть про це не думала, оскільки маю багато роботи. Але хотілося б.
Як Ви думаєте: якось вплине Євро на Кіровоград?
Ви знаєте, ось лише декілька днів тому ми презентували в художньому музеї поличку буккросингу за участі братів Капранових. І мені дуже сподобалася їх позиція стосовно того, що ми - місто без Євро-2012. І що нам потрібно скористатися цим моментом, робити рекламу про те, що в нас Євро не буде, що можна запрошувати людей з інших міст на відпочинок, наприклад, від галасу футбольних фанів тощо.

Хочеться, звичайно, щоб розвивався і в нас туризм, також місцевий футбол, зокрема «Зірка». Адже колись ця команда була у Вищій лізі.

Ми сподіваємося, що нам хоч трішки вдалося створити для Вас атмосферу свята…
Так, безперечно. Дякую «Гречці» за гарний настрій і такий приємний сюрприз. Я є постійним читачем вашого онлайн- журналу. Уважно слідкую за публікаціями. «Гречка» вирізняється з-поміж інших видань тим, що позиціонує молодіжні новини, а це на даний час необхідно як ніколи. І це дуже добре. Тримайтеся і гарних усім свят.

Оксана Дубовик

Фото: Артем Дубовик

Поширюйте

Коментуйте


Реклама