Відомий тандем письменників-фантастів завітав до Кропивницького (ФОТО)

15:45, 13 Листопада, 2017

Сьогодні, 13 листопада, до Кропивницького завітав тандем письменників-фантастів Дмитра Громова та Олега Ладиженського, які працюють під псевдонімом Генрі Лайон Олді.

 

Їх візит до міста був приурочений до відкриття сезону у театрі “Резонанс”, який стартує із п’єси “Другі руки”, написаної Г.Л. Олді.

Ірина Дейнекіна, режисерка театру, розповідає, що відкривають саме цією виставою тому, що це один з кращих матеріалів, які є в репертуарі.

Нещодавно до театру проходив відбір до студії, які після року навчання потрапляють в основну трупу.

“Люди, які до нас приходять, є думаючі. Ті, що хочуть реалізувати себе. Для нас театр як сім’я, де всі один одного підтримують”, – розповідає актор театру Роман Бутовський.

Письменники зазначають, що рідко отримують запрошення на вистави за своїми творами.

“Ставляться вистави за нашими матеріалами часто, і не тільки в Україні. Але запрошували нас на виступи всього три рази. У місто Орел, у Київ і от третій раз до у Кропивницький до “Резонансу””, – розповідає Дмитро Громов.

Також, автори розповідають, що конкретних очікувань щодо сьогоднішньої вистави не мають.

“Не можна приходити з готовими очікуваннями. Це відноситься і до книги, до фільму, до вистави. Навіть якщо постановка прекрасна, можна розчаруватися, що якісь моменти не співпадуть з очікуваннями”, – розповідає Олег Ладиженський.

Крім того, у проект Генрі Лайон Олді святкує сьогодні свій день народження. Тому сьогоднішній візит для театру “Резонанс” є знаменним.

Вистава відбудеться сьогодні у приміщенні актової зали ЦДПУ ім. В. Винниченка о 18:30.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому підбили попередні підсумки голосування за проекти Громадського бюджету
У Кропивницькому юристи допомагатимуть ВІЛ-позитивним пацієнтам, які не отримали меддопомогу
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024