Культура

Як святкуватимуть новорічні свята в Олександрії

. 1706

Протягом Новорічних і Різдвяних свят в Олександрії відбудеться ряд культурно-розважальних заходів.

У загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних закладах та бібліотеках проходитимуть новорічні ранки, концертно-ігрові програми, вернісажі, майстер-класи тощо.

Різдвяні святкові заходи за замовленням пропонує дитяча бібліотека ім.Ю.Гагаріна.

Міський музейний центр ім.Худякової А.Ф. також організовує для своїх відвідувачів чимало заходів: 2 січня – ігровий квест; 6 січня – конкурс дитячих різдвяних листівок та розважальний калейдоскоп, присвячений Різдвяним святам; 8 січня – віртуальна виставка музейного блогу; 11 січня – виставка календарів та новорічних листівок різних років.
26 грудня о 13:00 годині у ПК «Світлопільський» відбудеться концертно-ігрова програма для дітей «Напередодні новорічних свят»; 5 січня тут пройде фестиваль колядок та щедрівок.
Традиційний подарунок від міського голови С.Цапюка дітям: казка «Бременські музиканти в Новий рік», – відбудеться 26 та 27 грудня у ПК«Світлопільський».

Урочисте відкриття головної ялинки з традиційним парадом Дідів Морозів планується провести 19 грудня о 16:00 годині на площі Соборній. Після цього на маленьких олександрійців очікують розважальні заходи.

Новорічні ранки для дітей біля міської ялинки проводитимуться щоденно з 2 по 13 січня о 12:00 годині.

Закриття центральної ялинки відбудеться 14 січня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама