Культура

Школярі з Кіровоградщини стали переможцями Всеукраїнського творчого конкурсу

. 1727

19 грудня в Національній бібліотеці України для дітей (м. Київ) відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули». Серед літературних творів, отриманих від 3 тисяч дітей з усієї України, переможцем в номінації «Безмежний світ моєї уяви» та віковій категорії 14-18 років визнано прозовий твір «Як люди совість в душі впустили і світле щастя відродили» Костюк Ростислава із села Хащувате Гайворонського району. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім.. Шевченка.

Також, твори трьох учасників Всеукраїнського конкурсу – переможців обласного туру від нашої області, увійшли до збірки «Творчі канікули», яку видала Національна бібліотека України для дітей. Серед опублікованого: поезія «Воля, що долає час» та інші Бірзула Дениса в номінації «Так, я люблю Україну» (м. Кропивницький), прозові твори – «Давня легенда» Варакути Анни в номінації «Моя майбутня професія» (м. Кропивницький), «Тореадори з Васюківки. Далі буде….to be continued» Комишової Олександри  в номінації «Далі буде? Ні, «далі» – вже є!» (смт. Петрове, Кіровоградська область). Примірник збірки обов’язково отримає кожен з її авторів.

Крім того, юні переможці обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», роботи яких брали  участь у другому підсумковому турі, отримають відзнаки від обласного журі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама