Культура

Хто виступить у Кропивницькому на новорічно-різдвяному дійстві на площі

. 7477

 

У Кропивницькому 23 - 25 грудня з 11.00 до 15.00 год. на площі Героїв Майдану відбудеться новорічно-різдвяне святкове концертно-театралізоване дійство на території різдвяного містечка.

 

Захід відбудеться за сприяння департаменту  культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації та обласного Центру народної творчості.


Новорічні святкування розпочнуться з виступу академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни» Кіровоградської обласної філармонії (художній керівник - народна артистка України Антоніна Червінська, керівник оркестру - заслужений працівник культури України Микола Кваша, хореографія народного артиста України Анатолія Кривохижі).

Продовжать концертну програму виступи кращих аматорських колективів Кіровоградщини. 

Святковий настрій жителям та гостям міста даруватимуть Дід Мороз, Снігуронька, казкові персонажі та щедрувальники у супроводі талановитих аматорів Палацу культури «Світлопільський» міста Олександрії, Долинського, Олександрівського, Бобринецького районів, Побузького міського Палацу культури Голованівського району.

Закружляють у святковому хороводі народні аматорські творчі колективи: Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади, ансамбль пісні і танцю «Горлиця» Кіровоградського районного Будинку культури, народний аматорський вокальний ансамбль «Дніпряночка» Світловодського районного Будинку культури. 

З веселими піснями та новорічними побажання засіватимуть на щастя і добро творчі аматорські колективи Компаніївського, Маловисківського, Олександрійського, Знам’янського, Новгородківського, Петрівського районів, Власівського селищного Будинку культури з м. Світловодська.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама