Культура

У Кропивницькому на головній ялинці міста дітей запросили у світ Мольфарії (ФОТО)

. 3694

Сьогодні, 27 грудня у Кропивницькому в приміщенні обласної філармонії відбулося новорічне свято для дітей пільгових категорій.

Цього року підготували сюрприз для дітей зі всієї області у вигляді казки «Таємниці країни Мольфарії», яка розповідає про українські традиції, про те, як святкували новий рік у Київській Русі.

«Беруть участь у нас сьогодні близько 120 дітей, а загалом пройдуть чотири ранки (це сьогодні два і завтра два). Чекаємо дітей з усієї Кіровоградщини. Це і талановиті діти, і діти-сироти, діти зі шкіл-інтернатів», - розповіла Ірина Полонська, заступниця директора Кіровоградської обласної філармонії. 

Дійство почалося у холі філармонії з ігрової програми, в якій були задіяні артисти у костюмах. Також, діти могли розповісти вірші, чи заспівати пісні, що вони приготували для Діда Мороза і отримати подарунки. Після програми у холі у залі філармонії показали новорічну казку «Таємниці країни Мольфарії», за участі:

-          академічного театру музики, пісні і танцю «Зоряни», артистів Кіровоградської обласної філармонії;

-          народного художнього колективу України ансамблю сучасного танцю «Час Пік»;

-          народного художнього колективу України шоу-театру молодіжного клубу «Імідж»;

-          студії художнього слова «Юність» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Свято проводили на замовлення Департаменту культури і туризму Кіровоградської ОДА, яка профінансувала його проведення та подарунки, що отримала малеча.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама