Культура

"Зимові візерунки", створені дітьми

. 3496

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua "Зимові візерунки" створенні дітьми

25 грудня у виставковій залі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відкрилась виставка «Зимові візерунки», на якій представлено більше сотні робіт юних художників Зразкового художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка» (керівники Світлана Стороженко, Тетяна Стороженко). Кожен твір сповнений новорічним настроєм та заповітними дитячими мріями – це яскраві малюнки та оригінальні іграшки з пластиліну присвячені найказковішим, найчарівнішим святам – Новому Року та Різдву.

Так і хочеться посміхнутись і повірити у диво, коли дивишся на бороданів Дідів Морозів з повними мішками подарунків, чи тендітних Снігуроньок у казкових вбраннях, створених маленькими дитячими пальчиками зі звичайних лампочок та пластиліну.

 

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info "Зимові візерунки" створенні дітьми

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info "Зимові візерунки" створенні дітьми

На яскравих малюнках серед засніжених, немов мереживних, дерев красуються пишні новорічні ялинки з купою подарунків, дітлахи грають у сніжки, а маленькі звірятка готуються до зустрічі з Дідом Морозом. Виставка діятиме до закінчення новорічних свят. Завітайте до Кіровоградського обласного ЦДЮТ та пориньте у світ дитячої фантазії.

Тетяна Стороженко

Поширюйте

Коментуйте


Реклама