Учні музичної школи з Кропивницького стали переможцями трьох конкурсів

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 864

За один тиждень учні Музична школа № 2 ім.Ю.С.Мейтуса з Кропивницького стали переможцями двох всеукраїнських та одного обласного конкурсу.

Як повідомляють на сторінці у Фейсбуці школи, учнів відзначили на Всеукраїнському конкурсі на краще виконання творів Ю.С.Мейтуса.

Гран-Прі отримав Духовий оркестр «Сурми Єлисавета», керівник Максименко Б.М.
Приз журі « За краще аранжування твору Ю.Мейтуса» - вручили Скачковій А.І. та Ніколенко Л.І. - керівникам інструментального ансамблю "Гармонія".

Приз «Надії» «За кращу інтерпретацію романсу Ю.Мейтуса» отримала Габелко Вероніка – клас співу викладача Корсунової-Трибіненко Н.В.,концертмейстер Спірідонова І.В.

І місце
Інструментальний ансамбль «Гармонія» - керівники Скачкова Г.І., Ніколенко Л.І.

Вокальний дует «Viva» у складі Габелко Вероніки та Кривенко Валерії, викладач Корсунова - Трибіненко Н.В., концертмейстер Бормінцева О.О.

Габелко Вероніка -клас співу, викладач Корсунова - Трибіненко Н.В., концертмейстер Спірідонова І.В.

Сурін Владислав - баян, викладач Умрихіна Г.М.

ІІ місце
Степаненко Богдана – фортепіано, викладач Дроздова Л.О.

Гузенко Олена – фортепіано, викладач Лисенко А.С.

Кривенко Валерія - спів, викладач Корсунова - Трибіненко Н.В., концертмейстер Бормінцева О.О.

ІІІ місце
Боднарчук Софія – фортепіано, викладач Шинкевич Т.О.

Короткова Дар’я – фортепіано, викладач Шишкіна Т.І.

Трегубенко Ірина – фортепіано, викладач Полтавчук Г.А.

Калашнікова Єлизавета – фортепіано, викладач Лисенко А.С.

Кравченко Єгор - фортепіано, викладач Полтавчук Г.А.

Савченко Поліна – скрипка, викладач Ніколенко Л.І., концертмейстер Спірідонова І.В.

Диплом учасника
Шваюк Олександра, викладач Лисенко А.С.
Кравченко Олексій , викладач Полтавчук Г.А.
Шевченко Наталія , викладач Дроздова Л.О.
Шкуратько Поліна , викладач Назаренко Л.О.
Блощинська Тетяна, викладач Бакума О.О., концертмейстер Шинкевич Т.О.

Також учні отримали призові місця у Всеукраїнському конкурсі на юних композиторів пам’яті Ю.С.Мейтуса:

ІІ місце
Бурлакова Аріна -викладач Долгіх М.В.

Кушнарьов Олександр- викладач Долгіх М.В.

Козлітін Дмитро - викладач Долгіх М.В.

ІІІ місце

Баранок Олександра , викладач Долгіх М.В.

Чорнобривець Лідія, викладач Долгіх М.В.

Учні отрималивідзнаки і під час Обласного конкурсу- відбіркового турк Всеукранського фестивалю-конкурсу "Провесінь".

І місце
Гонтовий Назар-клас бандури викладача Поліщук Т.О.

ІІ місце
Шулімов Тимофій- клас домри викладача Холіної С.В.

Ануфрієв Даніель- клас домри викладача Холіної С.В.

Ковальчук Артем - клас акордеона викладача Кашугіної Т.Г.

Концертмейстер - Лисенко А.С.- кращий концертмейстер конкурсу.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити