Культура

Мистецтво благодійності: у Кропивницькому писали картину для Великоднього аукціону

. 2371

 

Менше місяця залишилось до чергового Великоднього Благодійного аукціону. Вже дев'ятий рік поспіль у Кропивницькому відбуваеться захід, де всі бажаючі зможуть купити собі картину, кошти з продажу якої традиційно підуть на добрі справи.

 

Так, у 2009 році аукціон зібрав 27 700 гривень, які організатори витратили на нові меблі для дитячого будинку "Наш дім". Щороку інтерес до події зростав, тому в 2017 було продано картин на 189 000 гривень, на які придбали медичне обладнання для онкологічного диспансеру.

Картини безоплатно надаються художниками, однак, є ще одна традиція аукціону – створення колективної роботи, до написання якої можуть долучитись всі бажаючі. Цьогорічний майстер-клас відбувся 7-го березня у приміщенні Обласного художнього музею. Організатор заходу – Анатолій Кімнатний (член Національної спілки художників України).

Після короткого інструктажу від Анатолія, першими взялась за пензлі дітвора, яка задала майбутній картині дещо абстрактний характер. Завершували роботу батьки, сам Анатолій і навіть присутні на заході журналісти не відмовились від власного внеску.

"Такі колективно створені картини викликають чи не найбільший інтерес в учасників аукціону. Минулого року подібну картину продали першою", – говорить Анатолій Кімнатний.

Сам аукціон відбудеться 4-го квітня о 16:00 у приміщенні Обласного художнього музею. Щоб зробити добру справу не обов'язково купувати картини, адже достатньо просто придбати квиток вартістю 150 гривень і прийти у якості глядача.

Станіслав Чабанюк

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама