Культура

У Кропивницькому стартував прийом матеріалів на журналістську премію

. 1295

 

Із 2 квітня по 30 квітня оголошується прийом матеріалів на здобуття міської журналістської премії імені Віталія Ципіна/ Про це повідомляє міська рада Кропивницького.

 

Премія присуджується за високу професійність в різних жанрах журналістики, підготовку журналістських матеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста та опублікованих в періодичних виданнях, на інтернет-ресурсах або передані по телебаченню і радіо, та які здобули широке громадське визнання.

Учасники конкурсу мають право представити свої матеріали під псевдонімом, однак в заявці на участь потрібно обов’язково вказати свої ім’я та прізвище.

Для участі в конкурсі на здобуття премії подається:

- клопотання щодо висування претендента на отримання Премії;

- творча характеристика претендента на Премію з обґрунтуванням його особистого творчого внеску та інших досягнень;

- примірник журналістських матеріалів в електронному та друкованому вигляді;

- копія документа, що посвідчує особу претендента.

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним в положенні, а також, якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії.

Конкурсні матеріали приймаються відділом по роботі із засобами масової інформації Міської ради міста Кропивницького за адресою: 25006 м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, Відділ по роботі із засобами масової інформації Міської ради міста Кропивницького.

Контактні дані: тел. (0522) 22-69-48 viddilzmi@ukr.net

Клокова Леонія Сергіївна

Із Положення про міську журналістську премію  імені Віталія Ципіна можна ознайомитися за посиланням.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама