Культура

У Кропивницькому ініціювали літературно-театральний конкурс для школярів

. 2164

 


У Кропивницькому ініціювали літературно-театральний конкурс серед шкіл міста.

 Його представили сьогодні, 16 квітня, у прес-клубі нардеп Костянтин Яриніч, письменник Олександр Жовна та начальник управління освіти Лариса Костенко.

Зокрема вчителям разом зі школярами пропонують зробити постановку за текстом чи уривком твору Жовни, наприклад, "Її тіло пахло зимовими яблуками", "Маленьке життя", "Експеримент".

У той самий час Жовна закликав вчителів демократичніше поставитись до вибору тексту, створення постановки, адже не хочеться якогось примусу.

Вже в кінці травня в актовій залі НВО №6 мали б представити вже готові постановки. Проте у свою чергу вчителі зазначили, що часу на підготовку дуже мало і варто було б перенести реалізацію проекту вже на вересень і провести заходи в форматі "дитячих вересневих самоцвітів".

 ДовідкаОлександр Жовна - український письменник, кіносценарист. Член Національної спілки письменників України і Національної спілки кінематографістів України. Заслужений діяч мистецтв України (2008). Живе і працює в Новомиргороді.

Лауреат кількох літературних премій, зокрема на Всеукраїнському конкурсі романів і кіносценаріїв «Коронація слова» 2000 року здобув диплом за кіносценарій «Дорога», 2001 року — за сценарій «Експеримент», 2003 року — за сценарій «Вдовушка».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама