Культура

Художники з Кіровоградщини можуть стати мультиплікаторами

. 2355

 

Студія Animagrad оголосила конкурс на створення образу головної героїні анімаційного фільму «Роксолана» для постера мультфільму. Переможець отримає 20 000 гривень.

 

Про старт конкурсу анімаційна студія Animagrad оголосила на своїй Фейсбук-сторінці.

«Роксолана» - новий проект Animagrad. За сюжетом мультфільму, майбутній султан Сулейман і українська дівчина Настя (яку згодом будуть називати Роксоланою) вирушають на пошуки магічних реліквій, щоб врятувати Османську імперію і власні життя від повсталого з мертвих Керкута - злого дядька Сулеймана, який прагне заволодіти усім світом.

roksolana

«Наш фільм - це казкова версія зустрічі Роксолани і Сулеймана ще до того, як вони стали тією самою легендарної парою. Наша історія розкриє секрет тієї сили, завдяки якій сталися ті події, якими досі захоплюється весь світ», - повідомляє Animagrad.

Вихід анімаційного фільму запланований на 2021 рік.

Для участі у конкурсі на створення образу «Роксолани» необхідно:
1. Підписатись на сторінку студії Animagrad.
2. Опублікувати роботу на своїй сторінці у соціальній мережі (Facebook або Instagram) з хештегом #КонкурсАнімаград.
3. Надіслати посилання на свою роботу, яка була опублікована на твоїй сторінці у Facebook чи Instagram (сторінка має бути відкритою ) на поштову адресу info@animagrad.com не пізніше 31 травня з темою листа «Конкурс Animagrad».

Нагадаємо, що студія Animagrad створила мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який наразі - в міжнародному прокаті, та працює над мультфільмом «Мавка. Лісова пісня» вихід якого запланований в 2020 році.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама