Культура

У Помічній відбувся перший сезон проекту "Танці з батьками" (ФОТО)

. 3452

У Помічнянській ОТГ відбувся перший танцювальний проект "Танці з батьками".

9 сімей вдяли участь у помічнянських "Танцях з батьками" – прокті присвяченому міжнародному Дню танцю.
Ідея шоу належить керівниці хореографічного гуртка Помічнянського ЦДЮТ- Тетяні Лиходід та отримала підтримку міської влади.

Єеред учасників були дуети, тріо і навіть квартети (мама-донька, мама-син, мама- тато-донька, мама-дві доньки, братик-сестричка, три сестрички, мама-тато-дві доньки).

А також гостями проекту стали учасники добровеличківського хореографічного колективу "Орхідея" разом зі своїми мамами. Усі учасникі виконували один танець, у Постановці якого їм допомагали хореографи Помічнянської ОТГ:Лиходід Тетяна, Пашина Богдана, Янчук Марина.

Це були і сучасні танці, і східні, і вальс. Оцінювали конкурсантів компетентне журі, які визначили перемогу кожного учасника, але у певній номінації, а також гран-прі конкурсу та приз глядацьких симпатій.

Варто сказати і про загальну атмосферу, яка панувала у переповненому глядачами залі та за лаштунками сцени. Кожен конкурсний номер зустрічали бурхливими оплесками, адже всі розуміли, що на сцену виходять не професійні артисти, а люди, які наважилися танцювати на публіці вперше, люди, що не мають хореографічної освіти та досвіду участі навіть у самодіяльних колективах.

На конкурс прийшли небайдужі помічнянці, які люблять танці, та готові долати свої страхи і хвилювання, що подарувати своїм дітям незабутні спогади феєричного дійства.

Не менш тепла і дружня атмосфера панувала і серед учасників конкурсу, усі допомагали та підтримували один одного, не відчувалося духу суперництва та конкурентної боротьби.

Майже двохгодинний танцювальний марафон пройшов на одному диханні, сюрпизами свята стали яскраві номери від жюрі та хореографічних колективів громади та гостей.

Після успішного старту організатори переконані - "Танцям з батьками 2019" бути.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама