Культурні події Кіровограда з 25 по 30 червня

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1129

Цього тижня у Кіровограді виставки, творчі і літературні зустрічі, а також свято морозива. Кінотеатр "Портал"

Університет монстрів 10:30,12:40,14:50,17:00, 19.10, 21.20
Стажери 12.00, 19.30
Ілюзія оману 14.20
Ефект колібрі 10.00
Людина зі сталі 16:40, 21.50

Кінотеатр „ЗОРЯНИЙ” до 26 червня
"Університет монстрів" 10.00, 12.00, 15.40, 19.40, 21.40

"Після нашої ери" 14.00, 

„Великий Гетсбі”

„Ти і я назавжди” 13.00, 14.40, 18.00

"Астрал на вулиці Арлет" 11.30, 19.30, 21.00

"Імаджинаріум" 10.00, 16.20, 22.00


Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського
24 червня у відділі обслуговування користувачів до Дня Конституції України розпочинає роботу книжкова виставка «Конституція України в аспекті розвитку конституційного процесу», а також 28 червня у відділі абонементу - книжкова виставка «Конституція — класичний основний закон незалежної держави»

25 червня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудеться презентація виставки майстринь декоративно-ужиткового мистецтва клубу «Ниточка» «Рушникові доріжки». Щороку до Дня Конституції України Клуб народних ремесел «Ниточка» готує експозицію українських рушників, чергуючи виставки робіт членів клубу зі старовинними вишитими рушниками. Майстрині працювали цілий рік створюючи власні, неповторні вироби, синтезуючи минуле і сьогодення, цього року вони представлять вже сучасні рушники, а потім знову до нас промовлятимуть старовинні вишивки, що протягом року поповнять скарбнички членів клубу.БикЮ Відвідайте експозицію, постійте в задумі, перегляньте рушники, можливо, їхні доріжки поведуть вас через асоціації та спогади в дитинство і юність.

25 червня у холі ІІ поверху розпочинає роботу фотовиставка, яка була представлена на 13-му Фестивалі «Архітектура та дизайн».
Національна спілка архітекторів України запрошує ознайомитися з кращими роботами українських та зарубіжних архітекторів.

26 червня у відділі абонементу до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їхнім незаконним обігом розпочинає роботу виставка-застереження «Повернутися у світ реальний».

26 червня о 15:00 у відділі краєзнавства відкривається персональна виставка майстрині по батику Наталії Валеріївни Завалій «Палітра творчої душі». Основна тематика робіт досить оригінальна: це храми та будівлі, що були в нашому місті (або перебудовані), в обрамленні квітів, занесених до Червоної книги, що поволі зникають з території нашого рідного краю. Все, що милує око своєю красою, неповторністю форм, кольору, гармонією відчуттів, об'єднане філософською ідеєю: ніщо не вічне у цьому світі, але продовжити життя прекрасному людям під силу. На виставці представлені роботи, виконані в різних техніках: живопис на склі, батик, ляльки-мотанки, декупаж.

27 червня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудеться зустріч «Оживають сторінки історії» з краєзнавцем Анатолієм Івановичем Ковирьовим -директором Новомиколаївської загальноосвітньої школи, вчителем історії, письменником, краєзнавецем, у творчому доробку якого понад 60 досліджень з історії Новоукраїнського району.

27 червня о 16.00 у відділі мистецтв в рамках проекту «Колоритні мандрівки» відбудеться зустріч з мандрівницею Ларисою Лебедєвою, яка розповість про свою подорож до Марокко.

В суботу, 29 червня, з 14.00 до 19.00 у парку відпочинку «Ковалівський» працюватиме літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами». Діти та дорослі зможуть відпочити з користю. Працівники бібліотеки підготували цікаву літературу для дорослих, а також різноманітні розваги для малечі…Послуги надаються безкоштовно

Вхід на заходи – вільний.

Кіровоградський обласний художній музей
26 червня 2013 року о 13.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» на підтримку людей, які потребують паліативної допомоги буде відкрито фотовиставку «Шлях до милосердя».

27 червня 2013 року буде розгорнуто експозицію до Дня Конституції України.

27 червня 2013 року о 13.00 в Малій галереї обласного художнього музею - Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей імені А.Гайдара до Дня молоді буде відкрито виставку графічних творів «Химерне дзеркало» студентки факультету «Філології та журналістики» Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Ольги Макаревич.

27 червня 2013 року о 14.30 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде здійснюватися показ науково-популярного фільму з мистецької тематики на тему: «Пітер Пауль Рубенс. Торжество плоті. Портрет Гелени Фурман».

28 червня 2013 року буде проведено День відкритих дверей до Дня Конституції України та Дня молоді.

1 липня 2013 року о 12.00 відкриється виставка дипломних робіт студентів Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

3 липня 2013 року о 15.00 до відзначення в Україні 1025 – річчя Хрещення Київської Русі в рамках науково – просвітницький проекту «Сторінки історії українського православ’я» за участі лектора – краєзнавця, голови Кіровоградської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, члена правління благодійної організації «Центрально-українська Православна Духовно-соціальна Академія», члена Національної спілки журналістів України, директора Державного архіву у Кіровоградській області Олега Бабенка буде проведено бесіду «Послання Івана Вишенського: людина і її християнські чесноти».

Протягом тижня будуть організовані та проведені заходи щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2013 року.

Кіровоградський обласний художній музей запрошує кіровоградців та гостей міста переглянути наступні стаціонарні експозиції: «Сакральне мистецтво», «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII – початку ХХ ст.», експозиційний комплекс декоративно-ужиткового мистецтва, відділ музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».
Крім постійної експозиції можна побачити:
- виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного
художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім
музеєм України;
- Виставку «Русская быль Петра Оссовского»;
- Виставку фоторобіт Анастасії Шкоди «Вікно в Європу: у вихорі танцю» в рамках відзначення Дня Європи»;
- Експозицію до 65-річчя з дня народження першого заступника голови Кіровоградського земляцтва «Єлисаветград» у м. Москві, лауреата обласної краєзнавчої премії імені В. Ястребова Віктора Петракова;
- Експозицію «Фантастика ліній і кольорів» члена Національної спілки художників України А.М.Дворського (1948-2010) до 65-річчя з дня народження;
- Експозицію творів члена Національної спілки майстрів народного мистецтва Андрія Ліпатова (1961-2011);
- Виставку творів народного художника СРСР, лауреата Державної премії імені Т.Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України Сергія Шишка (1911-1997) «Гармонія світу Сергія Шишка» з фондового зібрання Національного художнього музею України;
- Виставку творів «Світ захоплень…» до Дня державної служби України;
- Експозицію «За покликом серця» до Дня медичного працівника;
- Експозицію до Міжнародного Дня захисту дітей;
- Виставку творів «Палітра життя», приурочена пам’яті художника-земляка Петра Колодєєва (1962-2012);
- фотовиставку «Шлях до милосердя» на підтримку людей, які потребують паліативної допомоги;
- Експозицію творів «Незагоєна рана» до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні;
- Виставку фото робіт за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Україна: мить нашого життя».

Вартість вхідного квитка:
для дошкільнят – 2 грн.,
школярів та студентів – 3 грн.,
пенсіонерів – 4 грн.,
для дорослих – 6 грн.

Вартість екскурсійного обслуговування груп:
Оглядова екскурсія: для дорослих – 40 грн.,
для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 20 грн.
Тематична екскурсія: для дорослих – 20 грн.,
для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 10 грн.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка 

Протягом тижня відвідайте цікаві книжкові виставки:

з 24 червня по 1 липня - «Пляжна мода 2013» (відділ сприяння технічній творчості молоді);
з 24 червня по 4 липня - «Велосипед: назад в майбутнє» (відділ сприяння технічній творчості молоді);
з 24-30 червня «Нехай радіють діти» - дитина і світ прекрасного (відділ мистецтв);
протягом червня «Нові надходження» (відділ мистецтв);
з 24-30 червня «Наркоманія – хвороба, що відбирає життя» (відділ популяризації книги);
24-27 червня «22 червня – День пам’яті і скорботи» - до Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (відділ абонементу);
24 червня по 4 липня «Твори. Вигадуй. Пробуй» - виставка хобі (відділ абонементу);
24-30 червня «Конституція – віддзеркалення життя суспільства» - до Дня конституції України (відділ популяризації книги);
27 червня по 4 липня «Чарівна молодість моя» - до Дня молоді (відділ абонементу);
27 червня по 4 липня «Читаймер покоління: світ читання молодим» - до Дня молоді (відділ абонементу);
24 червня по 4 липня – «Один день з життя планети» - екологічні проблеми в полі зору молоді (відділ абонементу);
24 червня по 4 липня «Юридичний компас для молоді» (відділ абонементу)

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка

Театр ляльок
29.06 «Вовченятко з казкової торби» В.Гольцов 4+
30.06 «Гусеня» Н.Гернет, Т.Гуревич 3+
- Розважальна програма до Дня іменинника
(копії свідоцтва про народження приймаються до 26.06 )
Початок вистав для дітей о 12.00

Події

29 червня Свято морозива у Ковалівському парку

30 червня о 19.00 у кафе "Таксі" творчий вечір Любка Дереша

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити