Культура

Презентували дитячу поетичну збірку персонажі якої живуть у Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)

. 4299

Поетеса Олена Горобець із Кропивницького сьогодні, 4 травня, презентували збірку для дітей «Киця з Кропивницького».

 

kyc 1

Захід відбувся у стінах театру Кропивницького і зібрав кілька десятків маленьких і дорослих шанувальників поезії.

Збірка віршів для дітей – друга в доробку Олени. Перша – «Горобці-молодці» - вийшла у видавництві «Фонтан казок», новинка ж – у місцевому видавництві «Імекс-ЛТД».

«Бажаю вам весело провести зустріч з кицею. І звичайно прислухайтесь до себе. Можливо серед вас зараз сидять майбутні художники, поети, видавці і ми будемо разом розвивати книжкову справу і заявимо про себе на всю Україну», - побажала присутнім на презентації маленьким читачам директор видавництва Тамара Саміляк.

Ілюстрації до книги створила Катерина Кравцова, для якої це дебют як ілюстраторки.
Першим покупцем книг стало управління культури і туризму міськради, яке закупило їх для бібліотек міста.

«Вперше в місті Кропивницькому вийшла дитяча книга краєзнавчого спрямування. Побачивши перший екземпляр цієї книги, я зрозуміла, що кожна дитина повинна ознайомитись із нею. Тому ми закупили книги для всіх бібліотек-філій, які є в районах міста. Тому всі, хто не матиме змогу придбати зможуть взяти її і прочитати. Маю надію, що колись ми побачимо дитячі книги Олени відзначені премією Арсенія Тарковського» - відзначила Анна Назарець, начальник управління культури і туризму.

Презентація пройшла весело і динамічно. Маленькі гості співали, танцювали та отримали пригощання і, звісно, автографи.

Книжки можна буде придбати у рамках завтрашнього книжкового ярмарку, а в майбутньому в магазині видавництва, а вже 13 травня її презентують на Дитячому Форумі у Львові.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама