Культура

Вчителька з Кропивницького стала героїнею книги про видатних жінок

. 2252


Ганна Дудіч, вчителька англійської мови з Кропивницького, стала героїнею книги для дітей "Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків", що вийшла в видавництві "Книголав".

im610x343 dsc3119 5abceba17b05d

Книга українською версією американського видання Елени Фавіллі та Франчески Кавалло "Казки на ніч для дівчаток-бунтарок".

Перший наклад – 5 тисяч примірників – буде розповсюджуватися безкоштовно, книги підуть у шкільні та дитячі бібліотеки Луганської та Донецької областей, а також дітям із сімей переселенців, ветеранів та бійців АТО, загиблих та зниклих безвісти та через волонтерські організації.

"Я тепер є однією з героїнь дитячої книжки від видавництва Книголав і це супер приємне відчуття! Після потрапляння до топ 50 учителів за версією Global Teacher Prize, я опинилася у списку 50 жінок України, чий приклад надихає. Побачити своє прізвище серед таких шанованих імен, як Ада Роговцева, Анна Музичук, Емма Андієвська, Катерина Білокур, Квітка Цісик, Леся Українка, Ліна Костенко, Соломія Крушельницька, це надзвичайно почесно і, мабуть, навіть крутіше, ніж перемога на будь-якому конкурсі." - написала Ганна в своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, Ганна Дудіч неодноразова переможниця конкурсів для вчителів-новаторів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама