Культура

У Кропивницькому під відкритим небом розпочали травневі музичні зустрічі (ФОТО)

. 2212

ХХІ Всеукраїнський фестиваль камерної музики "Травневі музичні зустрічі" розпочався у Кропивницькому 16 травня.

Як розповіла Оксана Бортова, заступник директора з концертної діяльності, цього разу фестивалю вийде за межі міста та розшириться на область. Новоархангельський, Новоукраїнський, Знам'янський, Бобринецький і Устинівський район,Олександрія – стануть майданчиками для проведення концертів у рамках фестивалю. До них завітають Вінницький Симфонічний оркестр, Тернопільська і Полтавська обласні філармонії, Криворізьке музичне училища та інші гості.

На площі перед філармонією розмістили близько сотні стільців для глядачів.

Фестиваль відкрив оркестр Кіровоградського музичного училища увертюрою «Кармер» Жоржа Бізе . Художній керівник і диригент Лариса Голіусова. Також на глядачів чекали виступи лауреатів міжнародних конкурсів Олександра Безая та Анастасії Потоцької.

« Вже другий рік поспіль зародилась традиція відкривати фестиваль на плошці перед філармонією. Це вулиця, парк. Таким чином залучають до високого мистецтва людей. Рівень фестивалю високий, запрошують солістів зі світовими іменами.», - поділилась враженнями постійна відвідувачка фестивалю.

Класична музика дійсно приваблювала перехожих, які стали випадковими свідками концерту чи не могли придбати квитки, проте їх тримали на відстані і не підпускали до імпровізованого залу працівники філармонії. Тож випадкові глядачі слухали арії, сточи по периметру філармонійної площ.

Фестиваль триватиме до 29 в заключний день фестивалю на глядачів чекає виступ Поля Манандіза - тенора із Франції.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама