Культура

У Кропивницькому відзначили кращих молодих художників (ФОТО)

. 3319

Сьогодні в художньо-меморіальному музеї О. Осьморкіна уже втретє відзначили дипломами, подяками й подарунками переможців міського художнього конкурсу "Молодіжна палітра" імені Леоніда Бондаря.

IMG 4984

Приурочили нагородження до Міжнародного дня захисту дітей та 80-річчя з дня народження заслуженого працівника культури України Л. Бондаря.

Цьогоріч на конкурс було подано 284 художніх робіт від 246 учнів та студентів 18 навчальних закладів Кропивницького. Вперше цьогоріч в конкурсі взяли участь вихованці приватних викладачів образотворчого мистецтва. Серед конкурсантів журі конкурсу обрали 29 переможців віком від 7 до 22 років.

IMG 4956

Зокрема, художні твори відзначили дипломами I, II, III ступеню за різними віковими групами в трьох номінаціях: учні початкових класів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, шкіл естетичного виховання; учні художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів; студенти вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю.

Як відзначають організатори, з року в рік кількість учасників зростає. Цьогоріч ввели також окремі подяки також з подарунками від членів журі та оргкомітету.

IMG 4953

- Обіцяю, що наступного року ми збільшимо кількість номінацій, тому що кількість учасників збільшується і обирати серед такої кількості малюнків було дуже складно, - відзначила начальниця відділу культури і туризму міськради Анна Назарець.

Перед початком нагородження всі охочі могли переглянути виставку 150 художніх робіт учасників конкурсу. Виставка, до речі, діятиме до 15 червня.

IMG 4917

IMG 4935

Про свою роботу "Дівчинка-осінь" розповіла Валерія Куницька, дипломантка III ступеню, вихованка школи мистецтв:

IMG 4913

- Осінь - дуже різнобарвна пора року і мені захотілося намалювати її. Це прогулянка осіннім парком, де гуляють люди в такій красі, - каже Валерія.

IMG 4971

IMG 4943

IMG 4939

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама