Культура

У Кропивницькому стартували зйомки українського серіалу (ФОТО)

. 8932

До Кропивницького приїхала знімальна група, яка зніматиме 12-серійну стрічку про кохання "У минулого в боргу".

 IMG 5590

Наразі між вулицями Чорновола та Чміленка сьогодні можна побачити, як відбуваються зйомки серіалу. Наразі за сценарієм знімають одну із сцен - вивантаження товару до магазину.

IMG 5587

Відзначимо, що прем'єра серіалу, де в масовці також будуть задіяні не лише локації міста, зокрема філармонія і театр, а й актори масових сцен з Кропивницького, запланована на осінь (кінець вересня-початок жовтня) на каналі ТРК "Україна".

Про це "Гречі" розповів директор знімальної групи Таріел.

- Ваше місто підходить нам інтер'єром як для містечка, так і для зйомок в столиці. Архітектура вашого міста підходить і для 95-го, так і для нашого часу, - каже Таріел.

IMG 5596

- Серіал знімаємо вже близько 1,5 місяці в Києві, а тепер приїхали до Кропивницького на 17 змін, - відзначає директор знімальної групи.

Сюжетну лінію поки що не розкривають, але зауважують, що стрічка буде "про кохання". За інформацією ТРК "Україна", головна 18-річна героїня мріє стати співачкою, однак вона стає свідком злочину і їй доводиться переховуватися.

У серіалі знімаються Ольга Сумська, Дмитро Сова, Ольга Гришина, Кирило Дицевич.

За словами пана Таріела, найбільше кропивничан буде задіяно під час зйомок у філармонії.

У Кропивницькому зйомки триватимуть протягом двох тижнів.

Нагадаємо, що нещодавно в соцмережі оголосили про набір акторів масових сцен серед кропивничан, які вже сьогодні беруть участь у зйомках.

IMG 5594

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама