Культура

Із Кропивницького на Одесу вирушили ретрокари (ФОТО)

. 1774

Сьогодні близько 10.00 від міськради Кропивницького стартувало "Зіркове ралі" - змагання ретрокарів.

 

ral 3

Ралі проводиться втрете під егідою Комісії Історичних Транспортних Засобів (КІТС) при Федерації Автоспорту України (ФАУ).

Як зазначають на сайті організаторів, правила «Зіркового Ралі» дуже прості. Учасники змагання повинні дістатися до фінішу з мінімальною кількістю штрафних балів, які будуть нараховуватися у разі запізнення (або раннього прибуття) автомобіля на фініш етапу, за екстрене технічне обслуговування на трасі ралі та за використання сторонньої технічної допомоги. Учасники можуть стартувати з будь-якого міста України, зазначеного в таблиці «Дорожня Карта». На старті вони отримають Контрольний Талон, де будуть позначені основні деталі дорожньої ситуації маршруту з позначенням точок старту і фінішу. Всі засоби сучасної електронної навігації в «Зірковому Ралі» дозволені. У програму змагання включена фінішна верстова гонка на швидкість з місця в Одесі.

Ремонт автомобілів-учасників дозволений тільки у закритому парку, після закриття фінішу етапу і тільки протягом 90 хвилин (ремонт понад ліміту пеналізується).

Переможці та призери ралі будуть відзначені цінними призами Оргкомітету та подарунками від партнерів ралі.

А до старту ретро-автівки встигли потішити містян.

ral 1

ral 2

ral 4

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама