Культура

Кіровоградська проза і поезія в хрестоматії

. 2043

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua [Кіровоградська проза і поезія в хрестоматії]18 січня о 15.00 в читальній залі Кіровоградської ОУНБ ім. Д.Чижевського  відбудеться зустріч з авторами та видавцями хрестоматії „Блакитні вежі”. Це стартовий захід, який є початком втілення у життя спільного для бібліотеки та Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України проекту - програми “Література рідного краю” в рамках одноіменної гуманітарної акції Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Проект розрахований на 2012 рік і передбачає чимало змістовних та цікавих зустрічей, презентацій, літературних вечорів. Перша з таких зустрічей надасть можливість читачам бібліотеки та її потенційним користувачам почути у живому авторському виконанні твори земляків, що увійшли до першої в області регіональної двотомної хрестоматії „Блакитні вежі”. До першого тому включено твори 45 поетів краю, до другого тому – 30 прозаїків.

До участі в представленні книги (підзаголовок – „Хрестоматія творів письменників приінгульського краю”) запрошено Анатолія Загравенка, Анатолія Кримського, Ольгу Полевіну, Олександра Кердіваренка, Віктора Погрібного, Антоніну Корінь, Анатолія Черниша, Олексія Корепанова, Наталю Ганоцьку (дружину Віктора Ганоцького), Олександра Косенка, Володимира Могилюка. Упорядник видання – Василь Бондар. Очікується також виступ представників видавництва. Видано хрестоматію у ПВЦ „МАВІК” за підтримки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

За матеріалами ОУНБ ім.Д Чижевського

Поширюйте

Коментуйте


Реклама