Культура

У Кропивницькому презентували результати пленеру в Попельнастому (ФОТО)

. 1757

Сьогодні, 17 серпня у картинній галереї Петра Оссовського відбулося відкриття виставки «Попельнасте. Занурення у тишу» за підсумками пленеру художників у селі Попельнасте.

pop1

Пленер проходив з 2 по 4 липня у селі в рамках традиційної мистецької акції- пленеру. Група художників у складі Андрія Хвороста, Валерія Давидова , Ігора Вишниченка, Костянтина Титаренка та Анатолія Кімнатного працювали на території села та відтворювали краєвиди у своїх творах.

«Виставка проходить в рамках акції «Кіровоградщина очима художників», яка була започаткована у 1999 році відомим кіровоградським художником Валерієм Давидовим .З того часу щороку проводяться виїзди художників до різних районів нашої області. Вони працюють там декілька днів і потім виставляють свої доробки на огляд відвідувачів музею. Цього року ми відвідали село Попельнасте Олександрійського району»,- каже завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» -Анатолій Кімнатний .

В експозиції представлено близько 30 написаних на пленері творів. Також фото світлини, присвячені Попельнастому, краєзнавця Валерія Жванко.

pop2

pop3

pop4

Поширюйте

Коментуйте


Реклама