Культура

Хореографічний ансамбль з Кропивницького переміг у всеукраїнському конкурсі (ФОТО)

. 3707

Хореографічний ансамбль «Росинка» з Кропивницького став переможцем ІV Всеукраїнського конкурсу народної хореографії «Натхнення Хортиці».

ross1

З 26 по 28 жовтня на сцені Запорізького міського палацу дитячої та юнацької творчості зустрілись представники школи народної хореографії з різних областей України. Кіровоградщину представляв Народний художній колектив Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості «Росинка» (керівник – Заслужений працівник культури України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня - Галина Чайковська).За умовами фестивалю колективи представляли на розсуд журі два номери. Один із яких розкривав українську культуру, другий представляв танок іншої країну світу.

ross2

«Вихованці «Росинки» виконали «Український святковий» та турецький танок «Халай». Члени журі високо оцінили хореографічний ансамбль, запросивши їх повторити свої виступи на Гала-концерті, під час якого і нагородили «Росинку» заслуженим дипломом Гран-Прі та оригінальною статуеткою.

ross3

Окрім концертної програми, на учасників фестивалю чекала екскурсія. Діти та педагоги познайомилися з історією та живописними ландшафтами Національного заповідника Хортиця, побували на Запорізькій Січі, на виставі театру козацького бою «Січові козаки», у музеї судноплавства «Чайка», а також у музеї техніки «Фаетон».

ross4

За інформацією офіційної сторінки ансамблю «Росинка»
у Фейсбуці

Поширюйте

Коментуйте


Реклама