Культура

На реальних подіях: у Кропивницькому презентували книгу та фільм "Позивний "Бандерас" (ФОТО)

. 2310

Сьогодні, 13 листопада, відбулася презентація книги "Позивний "Бандерас" за участі авторів книги і сценарію до однойменного фільму - Сергія Дзюби і Артемія Кірсанова, який, до речі, глядачам також презентували на великому екрані безкоштовно.

 

bnd

Зустріч відбулася в кінотеатрі "Портал", куду прийшла не лише місцева публіка, а й гості з області. Так, на захід навіть приїхали учні трепівської школи Знам'янського району, не зважаючи на те, що вчора була анонсована зустріч з авторами книги в Знам’янці.

Перед початком перегляду, який, до речі, стартував двічі через технічні та організаційні моменти, автори-сценаристи розповіли присутнім про книгу та фільм, а також про роботу над ними.

- Ми вже 13 років працюємо разом і це наш перший фільм, який ми створили за своїм сценарієм з назвою "Позивний "Бандерас", - каже Сергій Дзюба. - Фільм про АТО, який заснований на щоденниках, спогадах, фото- відеоматеріалах справжнього нацгвардійця Сергія Башкова. Ці матеріали нас надихнули, а ми зробили дещо свою художню історію про АТО. Вона стала пригодницькою, таким детективним бойовиком.

bna2

За словами Сергія Дзюби на етапі створення сценарію для фільму народилася ідея написання книги.

- Книга відрізняється від фільму тим, що якщо у фільмі можна побачити багато дії, то в книзі - психологію людей, - відзначив пан Дзюба. - І якщо подивитися фільм і нічого не зрозумієте, то в книзі ви знайдете відповіді на всі ці питання.

bnd4

- Книга зроблена за формою щоденника, де є чотири погляди на війну, - каже Артемій Кірсанов. - У книзі більше ліричної лінії і кохання.

Натомість фільм був розрахований на широку глядацьку аудиторію, зокрема, молодь. Її, до речі, під час перегляду було найбільше. Загалом увесь зал кінотеатру, розрахований на близько 150 глядачів, був заповнений, навіть довелося облаштовувати додаткові місця для сидіння і всеодно частина глядачів дивилася кіно стоячи.

По завершенню перегляду усі охочі мали змогу придбати книги та взяти автографи у Сергія Дзюби і Артемія Кірсанова.

До речі, з кожної проданої книги (вартість якої 100 грн) автори відраховують 10 грн на потреби військових київського шпиталю.

bnd3

- Ми намагалися передати всі аспекти війни, - відповів на одне із запитань глядачки після перегляду кінострічки Сергій Дзюба.

Довідково: В основу роману покладено щоденники нацгвардійця Сергія Башкова (позивний «Індіанець») та розповіді воїнів АТО. Серед акторів, які взяли участь у зйомках є учасники АТО.
Дія військового детективу розгортається восени 2014 року. Розвідники, на чолі з капітаном Антоном Саєнком (позивний «Бандерас»), намагаються запобігти диверсії та знешкодити російського підривника. Драматизму подіям додають: місце дії - все розгортається поблизу рідного села Бандераса, кохання та зрада.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама