Культура

Школярі з Кропивницького стали учасниками Indie Media Camp (ФОТО)

. 1922

Школярі з Кропивницького відвідали таборівку «Indie Media Camp», яка вже другий рік поспіль пройшла неподалік Києва - за підтримки Посольства США в Україні.

46515916 1927047180705902 8649913977792364544 n

Як створити мультфільм з пластиліну? У чому особливість зйомки документального кіно? Як запустити лазерне шоу на п’ятиповерхову будівлю? Чому важливо слухати світ навколо? На ці та інші питання шукали відповідь учасники заходу.

Ініціатори таборівки – Елла Штика та Дмитро Тяжлов, - переконані, що сучасна молодь потребує місця для вільного спілкування із однолітками із різних міст України, де можна навчитися висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів.

Учасники з різних міст України об’єдналися, аби отримати знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, дізнатись про новітні медіа та попрактикувати спільну творчість. Цього року на кемп приїхали понад півсотні школярів та школярок із таких міст, як Кременчук, Краматорськ, Кропивницький, Кривий Ріг, Херсон, Запоріжжя, Суми та Слов’янськ.

Учасниками з міста Кропивницький, що були обрані шляхом конкурсного відбору, стали Михайло Громовий, Ольга Антошко, Віталій Барзіков, Діана Стецюк, Аміна Сасейі, Олексій Дурач, Катерина Місько та Валерія Романюк.

- Я раніше думав про те, щоб стати істориком, але після участі у таборівці та роботи у секції документального кіно почав задумуватися про те, щоб вступити на спеціальність режисера, - ділиться планами Михайло Громовий.

Підлітки взяли участь в майстер-класах з відео, анімації, фотографії, відеомапінгу та розробляли свій перший аудіо-тур.

- Спочатку кемп здавався мені чимось незнайомим і незвичайним, але вже в перший день я зрозуміла, що знайшла багато друзів, з якими ми могли просидіти до першої години ночі, вивчаючи програму для монтажу. І це дійсно круто, коли займаєшся одною з улюблених справ (не важливо, фотозйомка чи документалістика чи створення аудіо-турів) 24 години на добу, - ділиться враженнями Катерина Місько.

Тренерами таборівки виступили Родіон Шуб, керівник анімаційної студії «Ridni animation», Катерина Радченко, кураторка проекту «Odessa//Batumi Photo Days», Євгеній Ващенко, засновник студії «v4w.enko» і Євген Насадюк, студія аудіо-турів «Pic pic», а також режисери Дмитро Тяжлов (Україна) та Іззі Ченг (США).

- Я і раніше любила малювати, але на таборівці вперше створювала мультфільм разом із новими друзями, і вже придумала нового героя, про якого створюватиму історії, - розповідає Ольга Антошко.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама