Культура

Ансамбль з Кропивницького став лауреатом фестивалю «Сурми звитяги» (ФОТО)

. 2338

Вихованці Кіровоградського обласного ЦДЮТ здобули перемогу на всеукраїнському мистецькому фестивалі.

tancc1

В неділю, 3 грудня, у Львівському Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулося урочисте підведення підсумків XІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги».

Старша група Народного художнього колективу України хореографічного ансамблю «Росинка» (художній керівник - Заслужений працівник культури України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня - Галина Чайковська) представила глядачеві свої героїко-патріотичні композиції.

tancc5

Гала-концерт фестивалю складався з двох відділень. На сцені перепліталися автентичні твори та твори української класики, поряд з якими звучали молодіжні музичні форми вокально-інструментальних ансамблів, рокових виконавців, поетичних творів з елементами політичної сатири на злобу дня та сучасних хореографічних композицій.

tancc3

Впродовж двох з половиною годин вщент переповнений глядачами зал неодноразово вибухав бурхливими оваціями, підтримуючи творчу та обдаровану молодь. Кропивницькі танцівники показали високий рівень виконавської майстерності, та акторську гру в постановках «Герої не вмирають» та «Жага влади». За-за допомогою мистецтва вихованці «Росинки» Кіровоградського обласного ЦДЮТ засвідчили свою громадянську позицію і отримали Диплом лауреата І ступеня в номінації «Сучасна хореографія».

tancc4

Поширюйте

Коментуйте


Реклама