Культура

У Кропивницькому презентували виставку учні та викладачі школи Осмьоркіна (ФОТО)

. 4353

Сьогодні, 5 грудня, у Кропивницькому відбулось відкриття виставки «Творчий мікс: викладачі-учні» до 126-ї річниці з дня народження художника і педагога О.О.Осмьоркіна.

IMG 2400

«За п`ять років, коли я працюю в школі така виставка у нас вперше. Викладачі стали на один щабель з учнями»,-каже директорка художньої школи Ганна Тимофієнко.

IMG 2431

Сьогодні в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна презентували живописні та графічні композиції, скульптурні доробки та декоративні вироби, які відображають творчі можливості кожного автора.

IMG 2391

На виставці представлено понад тридцять творчих робіт викладачів школи: Любові Кир’янової, Ігоря Смичека, Володимира Плітіна, Анатолія Кімнатного, Ганни Тимофієнко, Олени Приймаченко, Тетяни Бондар, Світлани Гноєвої, Олександри Кузнєцової, Ігоря Тимофієнко, Олександра Кривка, Олександра Кир’янова, Дар’ї Алексєєнко, Олени Горєлової, Олексія Лозинського та їх учнів.

IMG 2451

«Моя робота особлива для мене, адже коли вступав до національної спілки художників України представляв до вступу саме її. Потім моя картина була подарована до фонду музею О.О.Осмьоркіна, а сьогодні представлена на виставці. Написав її на пленері в Новоархангельському районі і зобразив краєвид річки Синюха»,- відзначив викладач художньої школи та автор картини Анатолій Кімнатний.

IMG 2468

За словами директора школи Ганни Тимофієнко, перш за все, потенційним учням художньої школи, а також всім шанувальникам прекрасного з метою популяризації образотворчого мистецтва, сприяння розвитку дитячої та юнацької творчості.

IMG 2399

IMG 2465

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама