Культура

Запрацювала офіційна онлайн-резиденція S Миколая – персонажа фільму «Пригоди S Миколая»

. 3455

 

6 грудня офіційно запрацював сайт S Миколая, головного героя фільму, з якого починаються зимові свята - «Пригоди S Миколая».

 

SMykolay Site 1

Нагадаємо, сімейна комедія «Пригоди S Миколая» виходить на великі екрани вже 13 грудня. Головні ролі виконали Марія Єфросиніна та Василь Вірастюк.

Режисером стрічки виступив відомий своїми новорічними мюзиклами Семен Горов.
Фільм зняла компанія “BIG HAND FILMS” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

На сайті головний герой зимових свят закликає дітей та дорослих поділитись із ним своїми добрими вчинками, гарними спогадами, розповісти, чому вони навчились за цей рік і написати чарівнику про свої найзаповітніші мрії.

«Світ не стоїть на місці, все прискорюється, разом з ним рухається і наш національний символ - Супер Миколай, якого всі діти дуже люблять та чекають. Якщо раніше він користувався паперовими картками, то зараз у чарівника є онлайн-резиденція, швидкісний інтернет та суперсани зі штучним інтелектом. Тепер кожен зможе написати листа зимовому чарівнику і обов`язково отримати за це подарунок. Зараз діти хочуть бачити сучасного, прогресивного героя, саме таким ми показуємо Миколая у нашому фільмі» - ділиться Марія Каель, продюсер фільму.

Потрапити в онлайн-резиденцію S Миколая можна за посиланням www.smykolay.com

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама