Культура

Пригоди Миколая: у прокат вийшла перша українська різдвяна комедія

. 2163

 

Сьогодні, 13 грудня, на великі екрани виходить сімейна комедія режисера Семена Горова «Пригоди S Миколая», яку також можна побачити і в кропивницькому кінотеатрі.

 

PRIGODI S NIKOLAYA 20082018 h.264 2K WEB ST.00 01 01 00.Still014

Як повідомляють у компанії Big Hand Films, стрічка, створена за підтримки Держкіно, буде показана на 254 екранах 146 кінотеатрів України. 

123

Головним героєм фільму є другокласник Артем, родині якого доводиться залишити затишну квартиру в столиці та переїхати до засніжених карпатських гір. Напередодні Дня Святого Миколая батьки лишають малого з сестрою-підлітком та їдуть в місто. На порозі старої хати з’являється сам Миколай у ролі Василя Вірастюка. От тільки згодом виявляється, що це не чарівник, а лише злодій у його костюмі. Тож Артему з місцевими дітьми доведеться проявити неабияку мужність та дружність, щоб дати відсіч грабіжнику.

 - Це вперше в історії новітнього українського кіно спеціально до зимових свят у прокат виходить різдвяна комедія. Я сподіваюся, цю стрічку побачить якнайбільше глядачів усіх вікових категорій, адже вона створена для сімейного перегляду, - розповів голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Відзначимо, що сума державної підтримки фільму «Пригоди S Миколая» склала 22 млн 614 тис. 766 грн при загальній вартості виробництва у 37 млн 691 тис. 277 грн.

У кінострічці можна побачити відомих українських знаменитостей Марію Єфросиніну, Василя Вірастюка, гурт O.Torvald та інших.

 Фото Big Hand Films

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама