Культура

Письменниця Ірен Роздобудько намалювала листівки для полонених моряків (ФОТО)

. 2475

 

Письменниця Ірен Роздобудько намалювала листівки для полонених моряків, серед якиї і двоє уродженців Кіровоградщини.

 

48395224 2079070682187286 6135115518228561920 n

Про це у фейсбуці повідомив громадський активіст Олександр Ратушняк.

"Сьогодні отримав посилку від Ірен Роздобудько, а в ній листівки з ангелами! Ірен їх намалювала сама, щоб підтримати наших моряків, які потрапили до російського полону, а підписати їх попросила своїх читачів у Києві. Надихнула її на це зустріч у Кропивницькому з Наталею Кравченко, мамою командира корабля "Бердянськ" Романа Мокряка під час літературного вечора в театрі. У понеділок пані Наталя буде бачитися з родичами полонених, тож усім передасть цих ангелів, які потім, ймовірно, полетять до хлопців у "Лефортово" та "Матросскую тишину", де їх зараз утримують. Листи і листівки кремлівські тюремники дозволяють присилати." - пише Ратушняк та закликає також підтримати полонених листівками і листами.

" Їм зараз потрібно відчувати, що вони не залишилися одні, бо їх там намагаються морально зламати, хочуть перекласти на них свою провину за інцидент, який знищує і без того підгнившу репутацію РФ в очах світу." - зазанчає він.

 

Нагадаємо, 25 листопада Росія напала на українські морські катери в Керченській протоці. У ході зіткнення біля півострова катер Мокряка був вражений росіянами. Снаряд пробив броню рубки, але не розірвався. Проте майже вся команда «Бердянська» отримала поранення, і МБАК не зміг чинити опору агресору. У цих умовах командир був змушений лягти в дрейф і здатися. 23 українські військові потрапили в полон, троє з них поранені і перебувають у лікарні Керчі.

Двоє з поранених - капітан Роман Мокряк та Андрій Артеменко уродженці Кіровоградщини.

Після відкритої агресії Росії в 10 областях України введено воєнний стан.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама