Культура

До 10 січня прийматимуть роботи на обласний конкурс з архітектури

 Автор: Валерія Жовтун. 1796

На Кіровоградщині триває конкурс на здобуття обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.

Як повідомляє Кіровоградська обласна рада, премія встановлюється у трьох номінаціях: архітектура; геральдика та вексилологія; декоративно-прикладне мистецтво.

Премія присуджується за:

- введені в експлуатацію об’єкти архітектури та містобудування, у тому числі об’єкти промислового призначення, реконструкцію та реставрацію пам’яток архітектури та садово-паркового мистецтва, будівництво (реставрація) яких суттєво вплинуло на формування естетичного середовища населених пунктів області, є прикладом застосування передових сучасних технологій, конструкцій і матеріалів, має значну історично-архітектурну цінність тощо;

- реалізовані проекти: символіки територіальних громад області (герби, прапори, логотипи, відзнаки різних рівнів тощо); відновлення історичної символіки області (за умови практичного застосування територіальними громадами області); символіки, застосованої на об’єктах архітектури, введених в експлуатацію, об’єктах садово-паркового мистецтва та в інтер’єрах, має значну історично-художню цінність тощо;

- твори декоративно-прикладного мистецтва: килимарство та текстиль, об’ємно-просторові композиції з металу, дерева, глини, каменю, скла тощо, які використовуються на об’єктах архітектури, введених в експлуатацію, об’єктах садово-паркового мистецтва та в інтер’єрах, мають значну історично-художню цінність тощо.

На здобуття премії можуть висуватися твори, завершені та здані в експлуатацію або затверджені рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (стосовно геральдики та вексилології).

Конкурсні матеріали приймаються департаментом регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської облдержадміністрації до 10 січня 2019 року.

Більш докладну інформацію про умови участі в конкурсі можна отримати за адресою: департамент регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, вул. Дворцова, буд. 32, каб. 401, м. Кропивницький, 25022.

Телефон для довідок: (0522)24-66-77.

 

Поширюйте

Коментуйте