Культура

У лютому вийде друком книга писанкарки з Кіровоградщини (ФОТО)

. 1912

 

У видавництві "Клуб сімейного дозвілля" вийде друком книга "Українська народна писанка" писанкарки з Олександрії Ірини Михалевич.

 

49898142 2000843543364939 4331556148164427776 n

"Бажаєте дізнатися як писати писанку? Хочете навчитися фарбувати писанку натуральними барвниками або й розширити список відомих вам рецептів? Про все це — на сторінках свіжого видання. 

На вас чекають 20 перевірених і випробуваних рецептів, детальні рекомендації щодо користування писанкарським приладдям, кольорові ілюстрації. Покрокові фото, укладені в окремому розділі, допоможуть написати найкрасивіші орнаменти. " - пише на своїй сторінці у Фейсбуці авторка.

На сайті видавництва повідомляють, що книга побачить світ 1 лютого.

"У давнину казали: коли даруєш писанку, то ніби вручаєш листівку з найтеплішими побажаннями... Адже у візерунках та химерних переплетіннях рисок, ліній і завитків закодовані послання на щастя, долю, любов і добробут. Утім писанка — це не лише вітальна листівка, а й споконвічне джерело мудрості українського народу. Традиція розписувати писанки передавалася із покоління в покоління. Процес розпису є сакральним священнодійством, під час якого необхідно думати про світле, хороше та приємне.
Відома українська писанкарка Ірина Михалевич ділиться своєю майстерністю з охочими оволодіти мистецтвом розпису. У виданні міститься інформація про матеріали та інструменти, технологію роботи з писачком, виготовлення натуральної фарби, порядок роботи й етапи фарбування, нанесення ескізу-візерунка, особливі слова, які промовляються перед початком роботи. Пориньте у магічний світ української народної писанки!" - зазанчають в рецензії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама