Культура

В Олександрії на власників занедбаних будівель накладатимуть штрафи

. 2093

 

Уже визначено перелік занедбаних будівель - пам'яток архітектури в середмісті.

05

Як повідомляє Олександрійська міська рада, у місті чимало приватних будівель у занедбаному стані, що можуть становити небезпеку для жителів, а ще псують зовнішній вигляд вулиць.

Управлінню приватизації, оренди майна та землі і муніципальній поліції доручили взяти на контроль такі об’єкти для приведення їх у належний стан.

Зокрема, визначено перелік занедбаних будівель, які знаходяться у центральній частині міста. Це пам’ятки архітектури: аптека біля Палацу урочистих подій (власник ПП «Техпром», м. Олександрія), колишній універмаг «Жовтневий» (Михайленко О.В., м. Олександрія), а також об’єкт на місці колишнього кафе «Бомонд», що уже багато років обгороджений парканом (ПП «СК «Продторг 2006», м. Київ), гуртожиток колишнього таксопарку по вул. М.Бендерова (Гупанов С.В., м. Кременчук), занедбаний будинок по вул. Першотравневій №20 (Дмитров В.Г., м. Одеса) та будівля ПАТ «Укрпошта».

Ці об’єкти будуть обстежені, господарям надаватимуться приписи на усунення недоліків. У разі їх невиконання власникам будівель загрожують штрафні санкції.

02

01

03

04

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама