Культурне життя Кіровограда (з 5 по 11.08)

Опубліковано . в Культура

Кількість переглядів - 1290

Цього тижня на вас чекають наступні цікавинки:


Кінотеатр "Портал"

 

  • Росомаха: Безсмертний / The Wolverine / США (2013)

Жанр: Фантастика / Бойовик / Пригоди
Режисер: Джеймс Менголд
12:20, 14:50, 19:20.

  •  Примарний патруль / R.I.P.D. / США (2013)

Жанр: Фентезі / Комедія / Бойовик
Режисер: Роберт Швентке
10:10, 16:20, 21:00

  • РЕД 2 / Red 2 / США, Франція, Канада (2013)

Жанр: Трилер / Комедія / Бойовик
Режисер: Дін Парізо
21:50

  • Смурфики 2 / The Smurfs 2 / США (2013)

Жанр: Фентезі / Комедія / Мультфільм
Режисер: Раджа Госнелл
10:20, 12:00, 17:20

Кінотеатр "Зоряний" (01 - 07 серпень)

  • Смурфики 2

Жанр: мультфільм, фентезі, комедія, сімейний
Режисер: мультфільм, фентезі, комедія, сімейний
10.40, 12.30, 14.20, 18.00, 19.50, 21.30

  • Гидкий я 2

Жанр: мультфільм, комедія, сімейний
Режисер: П'єр Соффін, Кріс Рено
16.10

  • Піна днів

Жанр: фентезі, мелодрама, драма
Режисер: Мішель Гондрі
12.00, 17.10

  • Запал (Запалювання)

Жанр: мелодрама, пригоди, бойовик
Режисер: Даніель Кальпарсоро
14.00, 19.10

  • Богиня (мала зала)

Жанр: мюзикл, мелодрама, комедія
Режисер: Марк Лампрелл
10.30, 15.40, 20. 50

Кіровоградський обласний художній музей

8 серпня 2013 року о 14.30 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» буде здійснюватися показ науково-популярного фільму: «Матіас Нітхард Готхард Грюнвальд. Вівтар хворих на Антонів вогонь. Ізенгеймський вівтар».

8 серпня 2013 року о 14.00 відбудеться відкриття фотовиставки Людмили та Романа Любарських «Православні храми та свята».

12 серпня 2013 року о 14.00 буде відкрито виставку пам’яті заслуженого працівника культури, члена Національної спілки художників України Леоніда Івановича Бондаря (1938-2013).

Кіровоградський обласний художній музей запрошує кіровоградців та гостей міста переглянути наступні стаціонарні експозиції:

  • «Сакральне мистецтво», «Західноєвропейське та російське мистецтво XVIII – початку   ХХ ст.», експозиційний комплекс декоративно-ужиткового мистецтва, відділ музею – картинну галерею Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

Крім постійної експозиції можна побачити:

 - Виставку творів сакрального мистецтва, переданих до фондів обласного   художнього музею Службою Безпеки України та Національним художнім   музеєм України;
 - Експозицію творів члена Національної спілки майстрів народного мистецтва Андрія Ліпатова (1961-2011);
 - Виставку творів народного художника СРСР, лауреата Державної                 премії імені Т.Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України Сергія                             Шишка (1911-1997) «Гармонія світу Сергія Шишка» з фондового зібрання Національного художнього музею України;
 - Виставку «Шлях до милосердя» на підтримку людей, які потребують паліативної допомоги;
 - Виставку дипломних робіт студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Світ майбутнього» до Дня молоді;

- Експозицію до Міжнародного дня Дніпра;
- Експозицію до Дня рибака;

- Експозицію до Дня святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла;
- Експозицію творів до 120-річчя з дня народження російського поета, публіциста, драматурга і громадського діяча Володимира Маяковського (1893-1930) «…Но меня не осудят, но меня не облают, как пророку, цветами устелят мне след…»;

- Експозицію до 1025-річчя Хрещення Київської Русі;
- Персональну виставку художніх творів Віктора Осипенка до 55-річчя             з дня народження;
- Експозицію до 100-річчя з дня смерті української поетеси, письменниці, перекладача, культурного діяча Лесі Українки (1871-1913) «… Я в серці маю те, що не вмирає!..».

Вартість вхідного квитка:
для дошкільнят – 2 грн.,
школярів та студентів – 3 грн.,
пенсіонерів – 4 грн.,
для дорослих – 6 грн.

Вартість екскурсійного обслуговування груп:
Оглядова екскурсія: для дорослих – 40 грн.,
для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 20 грн.
Тематична екскурсія: для дорослих – 20 грн.,
для дошкільнят, школярів, студентів та пенсіонерів – 10 грн.

Музей відкрито для відвідування:
Пн. – Чт.: з 9.00 до 18.00,
п’ятниця, субота: з 9.00 до 17.00;
неділя – вихідний
Адреса музею: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна (колишня К.Маркса), 60.
Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 22-36-98.
Також ви маєте можливість перегляду:

-    У  Малій  Галереї  Кіровоградського  обласного  художнього  музею,  у   Кіровоградській  обласній  бібліотеці  для  дітей  імені  А. Гайдара  (відділ підліткового читання та інформаційно – консультативних послуг користувачам виставку графічних творів студентки факультету «Філології та журналістки» Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Ольги Макаревич до Дня молоді;

-    в Малій Галереї Кіровоградського обласного художнього музею, в Будинку культури «Авіатор» виставку фоторобіт Анастасії Шкоди;

-    в конференц-залі обласної державної адміністрації виставку художніх творів «Весняний пленер у Дендропарку».       

Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.Чижевського

6 серпня о 15.00 у відділі мистецтв відбудеться творча зустріч з етнографом  Олександром  Босим, який розповість про експедиції останніх років та пошук майстрів традиційних українських  ремесел. 

Запрошуємо всіх бажаючих!

7 серпня о 15.00 в кінозалі відбудеться показ художнього фільму «Вдова із острова Сан-П’єр» / La veuve de Saint-Pierre (Канада, Франція, 2000, 122 хв.) режисер: Патріс Леконт. Запрошуємо всіх бажаючих на перегляд фільму.
8 серпня о 15.00 в кінозалі відбудеться показ художнього фільму «Ведмежий поцілунок» / Bear’s kiss. Спільна робота кіномитців Німеччини, Швеції, Росії, Іспанії, Франції, Італії, 2002, 101 хв. режисер: Сергій Бодров. Вхід в кінозал – за читацькими квитками.

8 серпня о 14-ій годині  відомий майстер клаптикового шитва Ірина Кудревич допоможе всім бажаючим відкрити для себе мистецтво традиційної японської вишивки – сашико. Для участі у занятті з собою мати джинсову тканину (20х20), для прокладки можна використати серветки «Фрекен Бок» або 2 прошарки непотрібної тканини (20х20), підкладкова тканина (20х20), товсті світлі нитки №10 або ірис, голка з великим вушком, мило, лінійка, ножиці.

10 серпня, з 14.00 до 19.00 у парку відпочинку «Ковалівський» традиційно працюватиме літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами». Малечі пропонуємо різноманітні розваги, майстер-класи, розмальовки, розвиваючі ігри. Перетворіть свій відпочинок на незабутню зустріч, дізнайтеся щось нове, подаруйте собі маленьке свято під відкритим небом! Послуги надаються безкоштовно

Вхід на заходи – вільний.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка

з 5 серпня відділ абонементу запрошує ближче познайомитись з творчістю кіровоградської поетеси Антоніни Корінь переглянувши книжкову виставку «За руку по райдузі».

Антоніна Корінь - відома на Кіровоградщині і в Україні поетеса, літературний критик, науковий співробітник Кіровоградського міського літературно-меморіального музею ім. І.Карпенка-Карого. Вона є автором дванадцяти книг - для дорослих і для дітей. Член Національної спілки письменників України. Виставка присвячена 65-річчю від дня народження письменниці.

з 5 серпня відділ мистецтв запрошує відвідати книжкову виставку «Всім серцем любіть Україну свою» присвячену Дню незалежності України. На виставці представлені книги що відображають творчість архітекторів, художників та поетів-піснярів незалежної України.

з 7 серпня у відділі абонементу відкриється книжкова виставка «Поет рідного краю» присвячена 75-річчю від дня народження  кіровоградського письменника Анатолія Кримського. Анатолій Анатолійович Кримський — поет, прозаїк, лікар. Поезії і прозу пише з юнацьких літ. Автор поетичних збірок «Перша краплина», «Погляд крізь відстань», «Вічний водограй», збірки поезії, прози і драматургії «Недогризки душ», "Не всі рани гояться” та інших. Його вірші перекладені англійською та російською мовами. Член Національної спілки письменників України, Почесний голова Кіровоградської обласної організації Конгресу літераторів України.

Запрошуємо всіх кіровоградців та гостей міста завітати до літньої читальної зали просто неба, що розміщена на центральній вулиці міста – вулиці Дворцовій (біля приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка). Час роботи: понеділок – четвер з 10.00 до 14.00.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка тел. (0522) 22-66-01
Адреса: вул. Декабристів 6\15.
Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний - субота

Театр ляльок
З 30 липня до 31 серпня 2013 року колектив театру
 знаходиться у відпустці.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити