Культура

Кропивницький: у міській бібліотеці відбулась тиха вечірка (ФОТО)

. 2428

 

23 березня у Центральній міській бібліотеці Кропивницького відбулась тиха вечірка.

 

bib6

О 18:00 вже зібралися три десятки людей, які прийшли до бібліотеки зі смартфоном і навушниками. Напередодні завантажили додаток "Радіо Сковорода".

- Цього року вже 25 бібліотек приєдналися до вечірки, яку організувала Луганська обласна бібліотека. Це така тиха вечірка, яка відбувається одночасно в багатьох куточках України вона тиха, тому що в наушниках. Через Радіо Сковорода транслюється сучасна українська танцювальна музика. Сьогодні зібралась переважно молодь - студенти та старшокласники, але є і дорослі - люди, які вже працюють. Ми запрошували всіх,- каже координатор тихої вечірки, бібліотекарка Вікторія Поліщук.

bib11

Як повідомляють організатори, ідея вечірки популяризувати сучасну українську культуру, вийти за межі стереотипів, зокрема показати бібліотеку зовсім новим простором, що об’єднує навколо себе прогресивних та сміливих.

bib10

Також партнер заходу агенція сталого розвитку «Хмарочос» принесла для гостей смаколики – мандаринки.

-Дуже круто, що в місті відбуваються такі події, це про культуру, комунікацію і творчість. Здорово, що Кропивницький є на мапі цих вечірок, - відзначила керівниця Агенції сталого розвитку "Хмарочос" Ірина Ткаченко.

bib4

Перед початком вечірки для учасників заходу провела майстер-клас з зумби Наталя Бучкова.

bib12

Після майстер-класу одягнули навушники, приєднались до радіоефіру, де спілкувались з гостем вечірки – письменником, лідером гурту Жадан і Собаки Сергієм Жаданом.

Виступ діджея, інтерв’ю з головним гостем, спілкування з усіма учасниками вечірки можна було побачити у відеотрансляції на Фейсбуці.

bib8

Сама вечірка почалась після 19 години, але не всі почали рухатись під мікс нової української танцювальної музики діджея – Sunny Boy.

bib7

Своїми враженнями поділилась кропивничанка Юлія Ярова.

-Цікаво, що це було саме в бібліотеці, оскільки дискотеки в бібліотеці дуже оригінальний варіант. Сама ідея тихої вечірки мені давно імпонувала, але не було нагоди піти в нашому місті, а тут я сама спробувала такий формат і мені він дуже сподобався,- каже Юлія і додає- Ми пішли за чверть восьма і люди почали розходитись.
В мене трошки підвисала техніка, часто зупинялася робота самого додатку. Пробувала зайти дивитись через Фейсбук, там зависала трансляція. Через сайт слухати не вийшло, мене викидало. Тому я хвилин п’ять просто стояла і намагалася хоч кудись зайти.

bib1

bib3

bib5

bib13

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама