Культура

Урбаністичний Бобринець: молодь зняла ролик про громаду (ФОТО)

. 1313

24 березня молодь та активісти Бобринецької громади взяли участь у майстерні короткометражних фільмів.

 

tka1

Як повідомляють на сайті ОТГ, учасники мали можливість набути практичні навички щодо розробки ідеї відео, створення сценарію, організації виробничого процесу, монтажу, промоції, а головне – спробували себе в командній роботі .

Запрошені тренери Артем Луценко та Ольга Луценко (Frame Studio Kropyvnytskyi) провели теоретичний модуль, під час якого ознайомили присутніх з візуальним мистецтвом, його форматами, підходами та жанрами.

Слухачі відповіли на питання «Навіщо це Бобринецькій громаді?» Дійшли спільного висновку, що кіномистецтво – це можливість розказати про своє місто та громаду через розробку ідеї та концепції урбаністичної відеопоезії.

Учасники підготували сценарій та обговорили його, провели зйомки, і отримали результат - пілотний кінопродукт, презентація якого відбудеться 27 березня.

Ірина Ткаченко, координаторка проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» (ГО «Громадські ініціативи України»), та заступник міського голови Кривошея Л.П. звернули увагу присутніх на те, що важливим при створенні фільму було витримати ідеї урбаністичного Бобринця, відтворити цінності цього простору як міста зустрічі людей, зв’язків та любові, показати звичні для бобринчан локації через поетичне переосмислення.

tka

Захід відбувся у рамках проекту «Мандрівний кінофестиваль Бобринецької громади», що втілюється ГО «Центр територіального успіху» (проект "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) та за підтримки ГО «Громадські ініціативи України», яка є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області»).

tka2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама