Культура

У Кропивницькому стартував фестиваль «Весняний книговир» (ФОТО)

. 2733

 

Сьогодні, 18 квітня, у Кропивницькому розпочався V Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарка "Весняний книговир" - "Літературний MIX".

 

kn11

-Це ювілейний фестиваль і на ньому ми поєднали літературні вечори в театрі і книжковий ярмарок. Буде багато письменників, видавництв та сподіваємось глядачів,- відзначив голова обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Шевченка Олександр Ратушняк.

kn15

Протягом усього дня в обласному музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького відбудуться зустрічі з письменниками, презентації та автограф сесії. Також у фойє театру триватиме ярмарок книжок.

-Приємно вітати гостей з різних областей. Сьогодні представлена творчість письменників від східної Олександрійщини до західної Гайворонщини,- відзначив перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

kn8

Фестиваль започаткувала директорка видавництва «Імекс» Тамара Самиляк.

-П`ятий Весняний книговир підтверджує слова Оксани Забужко, про те, що книжкові фестивалі плавно переходять в регіональні масштаби. Повинна з гордістю сказати, що в Черкасах такий фестиваль оголошений втретє, в Дніпрі всього лиш вдруге, а у Кропивницькому уп`яте,- каже пані Тамара.

О 13:30 відбудеться «Поетичний джем» для дітей від авторів з Кіровоградщини.

- У Кропивницькому вперше презентую свої книги. Вдячна за запрошення, все подобається, гарні та доброзичливі люди. Вже були перші покупці - вчителі,- каже письменниця Марина Джус з Гайворона.

kn5

Нагадаємо, о 15:30 відбудеться зустріч з Лесею Ворониною. Зустріч з керівником штабу Таємного товариства БББ, а також відомою письменницею, авторкою зі шкільної програми з літератури. Пароль: Голуба папуга.

16:00 Елеонора Бельська, Ольга Полевіна, Антоніна Царук. Літературний вечір з кропивницькими письменниками.

17:00 Сергій Пантюк, презентація поетичної антології «Рядки з передової».

18:30 Степан Процюк, літературна зустріч.

20:00 Євген Манженко, Олександра Гонтар, Борис Ревчун. Вечір іронічної поезії «VIP».
Вартість квитка на всі заходи 50 гривень.

kn

kn2

kn4

kn7

kn12

kn13

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама