Культура

У Кропивницькому дитяча письменниця Леся Воронина зустрілася зі школярами (ФОТО)

. 3109

 

Сьогодні, 18 квітня, у Кропивницькому відбулась зустріч з письменницею Лесею Ворониною.

lv1

- Я почала писати дитячі книги, бо вважаю, що діти найменш захищені в нашому світі. Всі балачки про те, що діти наше багатство і ми їх оберігаємо спростовуються тим, що дитина буває безборонною перед дорослим. Мені здається, якщо діти тобі повірили, то це дуже важливо і цьому не можна зраджувати, - каже письменниця.

Зустріч відбулась у рамках V Всеукраїнського книжкового фестивалю-ярмарки "Весняний книговир" - "Літературний MIX".

Радо зустрічали відому українську дитячу письменницю школярі, викладачі, студенти та журналісти.

Письменниця сьогодні провела п'ять зустрічей у бібліотеках та школах Кропивницького.

lv2

Протягом зустрічі діти запитували як письменниця знаходить своє натхнення, скільки часу займає написання книги, чи є вільний час, чи любила малювати та як вчилась пані Леся.

Письменниця розповіла про свої книги "Таємне Товариство Боягузів", "Таємне Товариство Брехунів", які є в шкільній програмі.

Один школяр запропонував назвати наступну книгу "Таємне товариство балакунів"

- Це натяк, по-моєму, я забалакалась, - відзначила Воронина і запросила маленьких слухачів на автограф-сесію.

lv3

Довідково: Леся Воронина - українська письменниця для дітей. Найбільш відомими творами якої є іронічні дитячі детективи, об'єднані в серію "Суперагент 000". Воронина також є членом Спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Леся народилася 21 березня 1955 року в Києві. Вищу освіту отримувала в Київському університеті, закінчивши його філологічний факультет в 1979 році. Навчання вона нерідко поєднувала з роботою, встигнувши спробувати себе в якості кур'єра, лаборанта в школі, електромонтера на деревообробному комбінаті, екскурсоводом у Музеї народної архітектури і побуту в Пирогово, а також інших посадах.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама