Культура

У Кропивницькому презентували збірку «Рядки з передової» (ФОТО)

. 1997

 

Вчора, 18 квітня, у академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.Л. Кропивницького відбулась зустріч з письменником Сергієм Пантюком.

 

pan

Зустріч відбулась у рамках V Всеукраїнського книжкового фестивалю-ярмарки "Весняний книговир" - "Літературний MIX".

-Бував дуже багато в Кропивницькому, але на такому фестивалі вперше. Я презентував низку книжок у Кропивницькому – ми з ним дружимо дуже давно,- каже письменник.

Протягом дня Сергій зустрівся з читачами в школі №18, бібліотеці №19 та центральній бібліотеці.

В театрі Пантюк презентував збірку «Рядки з передової», яку упорядкував разом з Оленою Задорожною.

-Від кінця 2014 року і по цей день ми робимо проект «Рядки з передової»,- відзначає Сергій.

«Рядки з передової» збірка, що вмістила в себе вірші 10 авторів, які в той чи інший спосіб причетні до війни. Фронтовики, лікарі, волонтери, добровольці. Це одна з перших доволі розлогих публікацій віршів Романа Семисала, бійця 24 бригади, а у мирному житті – актора. Уперше тут надруковані тексти Дар’ї Зубенко – героїні документального фільму «Невидимий батальйон», фронтового медика.

Тут же – вірші інших авторів, чиї імена вже відомі читачам: Олега Короташа, Олени Максименко, Оксани Романів, Сергія Пантюка, Олени Задорожної, Ярослава Платміра, Влада Сорда.

Збірка вийшла у світ на грантові кошти від КМДА накладом 300 примірників. Майже увесь тираж розподілено між бібліотеками.

Під час зустрічі Сергій оголосив аукціон на книгу «Рядки з передової», а кошти підуть для друку додаткового тиражу.

Довідково: Сергій Пантюк український письменник, перекладач, редактор, журналіст, громадський діяч і видавець. Член Національної спілки журналістів України (від 1993). Член Національної спілки письменників України (від 1997), її секретар (2011—2014). Автор шістнадцяти поетичних збірок, численних публікацій у вітчизняній і закордонній періодиці. Тексти перекладалися п'ятнадцятьма мовами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама