Культура

Художники з Олександрії презентують виставку у Барселоні

. 1516

6 травня художники з Олександрії презентують у Барселоні художню виставку «У майбутнє крізь минуле» та проведуть майстер-класи по петриківському розпису та виготовлення ляльки мотанки.

bar

Про це йдеться на сторінці галереї «Vashart gallery» у Фейсбуці.

-У минулому році ми написали мега проект "Зірковий шлях в мистецтві починається з «Vashart gallery», який високо оцінив Український Культурний Фонд. Восени розпочали його реалізацію. Провели конкурс дитячого малюнка, знайшли 3 талановитих дітей,- повідомила керівниця проекту Ірина Кваша.

Так, Анастасії Яцині, Валерії Дрозд і Джульєтті Оганесянц допомагали професійні художники Олександр Охапкін, Анна Душина, Ірина Кваша.

-Усі разом ми створили contemporary art з використанням трьох дуже виразних направлень українського образотворчого мистецтва - трипільська культура, петриківський розпис та творчість народної художниці Марії Приймаченко. Майже за місяць ми створили серію з 9 картин (1х1м) "В майбутнє крізь минуле", де переплелись всі три направлення,- повідомила Ірина.

Ці роботи зацікавили відомого художника Сергія Чайку і художників запросили приїхати повним складом на презентацію до Барселони.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама