Культура

Представників Кіровоградщини запросили до столиці на інфодень конкурсу проектів «Малі міста – великі враження»

. 1184

 

14 травня у Києві відбудеться підсумковий інформаційний день конкурсу «Малі міста – великі враження».

 3cd5bb7c9153863c5b4af8d7c30d65ab

Як повідомляє Кіровоградське РВ Асоціації міст України, конкурс реалізовується Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Цього року це близько 100 проектів на загальну суму 50 млн грн.

Місце проведення підсумкового інформаційного дня – Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого (м. Київ, вул. Грушевського, 1) з 11:00 до 17:00.

Семінар складатиметься з двох частин. Перша – презентаційна частина за участі керівництва Міністерства культури України. Далі – Ярослав  Петраков, генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінкультури та Ірина Френкель, директор Українського центру культурних досліджень пояснять всі нюанси програми та нададуть відповіді на всі питання.

Друга частина – практична. Вона буде присвячена роботі над потенційними проектами. Оскільки є багато запитань та бажань довершити проекти перед подачею. Відзначимо, заявки на участь у конкурсі «Малі міста – великі враження» приймаються до 17.59 15 травня.

До участі запрошуються:

  • представники органів місцевого самоврядування та творчих спілок;
  • юридичні особи всіх форм власності та фізичні-особи підприємці, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб.

Реєстрація учасників ТУТ.

Додаткова інформація за тел.: (044) 234-55-30, (044) 234-09-07, а також Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Нагадаємо, проект "Малі міста - великі враження" має на меті сприяти подальшому культурно-економічному розвитку територій та буде реалізовуватися спільно з місцевою адміністрацією у 2019 році.

Фото decentralization.gov.ua 

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама